Telefono skambutis iš vaistinės

Telefono skambutis iš vaistinės

Vieną dieną didžiausio pasaulyje JAV vaistinių tinklo produktų kategorijos vadybininkas netikėtai paskambino „New Nordic“ direktoriui: „Jei savo skandinaviškame asortimente turite tablečių plaukams, kurios veikia, norėtume jas pamatyti.“ Kodėl toks platus vaistinių tinklas savo asortimente norėtų turėti ir pardavinėti tabletes, kurios pagamintos kitoje Atlanto vandenyno pusėje, jei ir čia (JAV) yra daugybė sveikatos produktų gamintojų?

„New Nordic“ atsirado Švedijoje, kur žmonės gyvena apsupti gamtos ir trokšta sveikatą išsaugoti vartodami ir kurdami natūralius sveikatos produktus, pasitelkdami gamtos galią. Ar visada reikia atsisakyti aktyvaus gyvenimo būdo, jei maudžia sąnarius ar raumenis, jei paprasčiausiai jaučiate energijos stygių? „New Nordic“ taip nemano. „New Nordic“ tiki, kad natūralūs produktai iš gamtos šaltinių gali suteikti energijos, padėti išsaugoti sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

„New Nordic“ įkūrėjai, trokšdami pokyčių ir turėdami viziją pasitelkiant nepaprastas gamtos galias žmonėms suteikti daugiau sveikatos ir energijos, užsibrėžė tikslą kurti pažangius ir kur kas efektyvesnius natūralius preparatus. „New Nordic“ prioritetas yra natūralūs preparatai, kurie, remiantis patikimais moksliniais tyrimais, net senyvo amžiaus žmonėms suteikia daugiau energijos, skatina aktyviai gyventi. „New Nordic“ tiria, atrenka ir analizuoja augalinius ingredientus, remdamiesi moksliniais tyrimais ir griežtais kokybės reikalavimais. Šis atsakingas požiūris yra „New Nordic“ preparatų kūrimo ir gamybos pagrindas. „New Nordic“ renka ir analizuoja tradicinius augalinius ingredientus, mokosi ir patirties semiasi iš vietinių gyventojų, naudojančių vasitinguosius augalus. „New Nordic“ įsitikinę, kad tikroji pažanga glūdi moksliniuose tyrimuose, o gamta ir jos ištekliai yra galingas ginklas, kovojant su sveikatos problemomis.

„New Nordic“ yra novatoriška kompanija, mąstanti kitaip. „New Nordic“ ne tik turi sukaupę praktinę patirtį tiriant vaistažoles, bet ir nuolat ieško naujų augalinių medžiagų, kurios gali ne tik papildyti kasdienę mitybą, bet ir suaktyvinti žmogaus organų gyvybinius procesus. Visus savo produktus „New Nordic“ gamina Skandinavijoje, moderniausiose farmacijos gamyklose. Už tai yra atsakingi talentingi ir ypač kvalifikuoti specialistai. „New Nordic“ komanda pasižymi verslumu, tarptautine orientacija, vertina sveiką gyvenimo būdą. Kompanija vadovaujasi skandinaviškomis vertybėmis, o esmę sudaro rezultatų siekimas ir asmenybės tobulėjimas.

Kai vaistinė nusprendžia platinti „New Nordic“ produktus, ji gali būti tikra, kad vartotojams parduos produktus, kurie sukurti remiantis naujausiais moksliniais tyrimais. Šiandien „New Nordic“ tabletės plaukams Hair Volume , kuriose yra plaukų augimui svarbaus obuolių ekstrakto, yra žinomos milijonams lojalių vartotojų ir parduodamos daugiau nei 30 šalių. Kompanija yra pirmaujanti natūralių produktų, skirtų sveikatai ir grožiui, srityje. Taigi, kai norėsite įsigyti tablečių plaukams, akims ar odai, ieškokite pakuotės su išskirtiniu logotipu – sidabriniu medeliu. Tai aukščiausios kokybės, natūralumo, efektyvumo ir saugumo garantija. Būsite tikri, kad tai produktas, kuris veikia.