Mūsų tyrimai

Mūsų tyrimai

„New Nordic“ mokslininkai nuolat atlieka mokslinius ir klinikinius tyrimus, siekia būti naujausių atradimų priešakyje ir pasiūlyti žmonėms naujus sprendimus, kurie visiems gyvenimą padarytų geresnį. „New Nordic“ mano kitaip nei daugelis, siekia pagilinti mūsų supratimą apie tai, kaip augalinės kilmės medžiagos gali aktyvuoti gyvybinius žmogaus procesus ir pagerinti ląstelių funkcionalumą. Kitaip tariant, kaip mes galime kuo ilgiau išsaugoti savo kūno gyvybingumą, jaunatviškumą ir funkcionalumą.

„New Nordic“ bendradarbiauja su gydytojais, profesoriais, universitetais ir klinikomis daugelyje pasaulio vietų, siekdami naujų progresyvių sveikatos sprendimų. Mes finansuojame savo pačių klinikines studijas diabeto, svorio kontrolės, odos ir plaukų priežiūros srityse. Dėl to atsiranda naujų galimybių kurti ir gaminti efektyvius augalinius produktus, kurie prailgintų ir pagerintų mūsų gyvenimo kokybę.

Vartotojui yra svarbu turėti savo mėgstamus produktus ir jų gamintoją, kuriuo būtų galima pasitikėti. Būtent tokio pasitikėjimo ir siekiame, kurdami veiksmingus, sveikatą saugančius produktus, už kurių kokybę prisiimame atsakomybę ir rūpestį.