Red Oil™

24,75 €

Būsena: yra

 • ŠIRDŽIAI IR SMEGENIMS
 • KRILIŲ TAUKAI
 • OMEGA-3 FOSFOLIPIDAI
 • 60 KAPSULIŲ
 • MAISTO PAPILDAS

OMEGA-3 RIEBALŲ RŪGŠTYS
Omega-3 riebalų rūgštys vienos svarbiausių organizmo statybinių medžiagų, kurių žmogaus organizmas pats negamina. Todėl šių rūgščių, vadinamų nepakeičiamomis riebalų rūgštimis, į organizmą turi patekti su kasdieniu maistu. Šiuo metu žinoma, kad šios rūgštys svarbios normaliai širdies veiklai ir smegenų funkcijai palaikyti, padeda išsaugoti normalų regėjimą. Krilių taukų kapsulės Red Oil – naujos kartos omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis iš krilių taukų (aliejaus).  


ŠIRDIS IR SMEGENYS
Krilių taukai Red Oil yra omega-3 riebalų rūgščių EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) šaltinis. Nustatyta, kad EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją, išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Red Oil kapsulės padės aprūpinti organizmą reikalingomis EPR ir DHR riebalų rūgštimis. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

NAUJOS KARTOS KRILIŲ TAUKŲ KAPSULĖS RED OIL
Omega-3 riebalų rūgščių trigliceridai iš žuvų ir omega-3 fosfolipidai iš krilių organizmo pasisavinami skirtingai. Riebalų rūgščių trigliceridai yra netirpūs vandenyje, jiems pasisavinti plonosiose žarnose reikalingi virškinimo fermentai. Fosfolipidai, kurie vandenyje yra dispersiški, plonosiose žarnose absorbuojami efektyviau. Tyrimai parodė, kad omega-3 fosfolipidai greičiau patenka į audinių ląsteles ir tolygiau pasiskirsto nei omega-3 trigliceridai. Todėl akivaizdu, kad omega-3 fosfolipidai yra efektyvus nepakeičiamųjų riebalų rūgščių šaltinis.

KAS YRA KRILIAI IR KUR GAUDOMI?
Kriliai (lot. Euphausia superba Dana) yra mažyčiai, į krevetes panašūs vėžiagyviai, kurie sudaro didžiausią vandenynų biomasę. Jų gaudoma Antarkties vandenyne prie Pietų ašigalio, kuris yra švariausias ir šalčiausias planetoje. Krilius Norvegijos žvejai gaudo naujausių technologijų laivu-fabriku. Pagauti kriliai jame iškart perdirbami, todėl Antarkties krilių aliejus su jame esančiomis veikliosiomis medžiagomis yra aukščiausios kokybės.

ŠVARUS, GRYNAS IR STABILUS
Krilių taukai Red Oil yra natūraliai švarūs ir gryni. Antarkties krilių aliejuje natūraliai yra antioksidanto astaksantino, kuris kapsulei suteikia išskirtinę ryškiai rausvą spalvą. Astaksantinas taip pat saugo krilių aliejų nuo oksidacijos, todėl jis ilgai išlieka stabilus ir šviežias. Nebereikia papildomai naudoti antioksidantų.

 1. Jūratė (Įrašyta 2016-08-04)

  Nusipirkau Red Oil, nes po streso jaučiau silpnumą, pablogėjo atminis. Labai daug domėjausi įvairiais maisto papildais, kol vieną kartą internetiniame puslapyje išmetė info apie Red Oil. Nutariau pabandyti ir nusipirkau papildą eurovaistinėje, nes buvo taikoma didžiulė akcija. Be nuolaidos kaina apie 35e. Tačiau kaina atitinka kokybę. Esu patenkinta, teigiamą poveikį organizmui pajaučiau po dviejų dienų. Rekomenduoju. :-)

 2. Tomas (Įrašyta 2016-04-04)

  Red Oil - pats geriausias omega-3 grupes papildas, padeda puikiai funkcionuoti smegenims ir sirdziai!

 3. Jūratė (Įrašyta 2015-05-05)

  Esu patenkinta nusipirkusi Red Oil, padeda palaikyti normalų širdies darbą.


Parašykite atsiliepimą

Atsiliepiate apie: Red Oil™

Įvertinkite šį produktą *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
įvertinimas
MAISTINĖS MEDŽIAGOS: 1 kapsulė     2 kapsulės
Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana)
 
aliejus, kuriame yra: 590 mg 1180 mg
Fosfolipidai
330 mg 660 mg
Omega 3 riebalų rūgštys, iš jų:
159 mg 318 mg
EPR (eikozapentaeno rugštis)
89 mg 178 mg
DHR (dokozaheksaeno rūgštis) 41,3 mg 82,6 mg
Astaksantinas 50 μg 100 μg

 

 

 

 

 

 

 


VARTOJIMAS
Gerti po 1 kapsulę per dieną užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio. Jei Red Oil vartojate pirmą kartą, 4 savaites gerkite po 2 kapsules per dieną, kad sukurtumėte reikiamą omega-3 pusiausvyrą organizme.

Red Oil – naujos kartos omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis iš krilių. Omega-3 riebalų rūgštys EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. 

SUDEDAMOSIOS DALYS
Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) lipidų ekstraktas, želatina (iš žuvų), vanduo.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Jei esate alergiški vėžiagyviams, Red Oil vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Maisto papildas • 60 kapsulių  Grynasis kiekis: 42 g

Gamintojas: New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Krill
      
Kriliai (Euphausia superba Dana)
Kriliai yra mažyčiai, į krevetes panašūs vėžiagyviai, kurie sudaro didžiausią vandenynų biomasę. Jie yra labai svarbi zooplanktono dalis vandenynuose. Jų gaudoma Antarkties vandenyne prie Pietų ašigalio, kuris yra švariausias ir šalčiausias planetoje.