Red Oil™

24,75 €

Būsena: yra

 • ŠIRDŽIAI IR SMEGENIMS
 • KRILIŲ TAUKAI
 • OMEGA-3 FOSFOLIPIDAI
 • 60 KAPSULIŲ
 • MAISTO PAPILDAS

RED OIL
Krilių taukai Red Oil yra omega-3 riebalų rūgščių EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) šaltinis. Nustatyta, kad EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją, išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Red Oil kapsulės padės aprūpinti organizmą reikalingomis EPR ir DHR riebalų rūgštimis. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

 

KUO YPATINGI KRILIŲ TAUKAI?
Omega-3 riebalų rūgštys, esančios krilių taukuose, yra ypač gerai įsisavinamos organizmo, nes, kitaip nei žuvų taukuose, sujungtos į fosfolipidų kompleksus. Fosfolipidų pavidalo omega-3 riebalų rūgštys lengviau patenka į ląsteles. Štai kodėl omega-3 riebalų rūgščių įsisavinimas iš krilių taukų yra ypač geras. Be to, krilių taukuose yra natūralaus antioksidanto astaksantino, kurio nėra žuvų taukuose. Astaksantinas krilių taukams suteikia rausvą spalvą ir saugo nuo oksidacijos, todėl jis ilgai išlieka nepakitęs ir šviežias. Nebereikia papildomai naudoti antioksidantų.

 1. Jūratė (Įrašyta 2016-08-04)

  Labai daug domėjausi įvairiais maisto papildais, kol vieną kartą internetiniame puslapyje išmetė info apie Red Oil. Nutariau pabandyti ir nusipirkau papildą eurovaistinėje, nes buvo taikoma didžiulė akcija. Be nuolaidos kaina apie 35e. Tačiau kaina atitinka kokybę. Esu patenkinta, teigiamą poveikį organizmui pajaučiau po dviejų dienų. Rekomenduoju. :-)

 2. Tomas (Įrašyta 2016-04-04)

  Red Oil - pats geriausias omega-3 grupes papildas, padeda puikiai funkcionuoti smegenims ir sirdziai!

 3. Jūratė (Įrašyta 2015-05-05)

  Esu patenkinta nusipirkusi Red Oil, padeda palaikyti normalų širdies darbą.


Parašykite atsiliepimą

Atsiliepiate apie: Red Oil™

Įvertinkite šį produktą *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
įvertinimas
MAISTINĖS MEDŽIAGOS 1 kapsulė     2 kapsulės
Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana)
 
aliejus, kuriame yra: 590 mg 1180 mg
Fosfolipidai
330 mg 660 mg
Omega 3 riebalų rūgštys, iš jų:
159 mg 318 mg
EPR (eikozapentaeno rugštis)
89 mg 178 mg
DHR (dokozaheksaeno rūgštis) 41,3 mg 82,6 mg
Astaksantinas 50 μg 100 μg

 

 

 

 

 

 

 


VARTOJIMAS
Gerti po 1 kapsulę per dieną užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio. Jei Red Oil vartojate pirmą kartą, 4 savaites gerkite po 2 kapsules per dieną, kad sukurtumėte reikiamą omega-3 pusiausvyrą organizme.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Jei esate alergiški vėžiagyviams, Red Oil vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS
Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) lipidų ekstraktas, želatina (iš žuvų), vanduo.

 

GAMIMNTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 kapsulių  Grynasis kiekis: 42 g

Krill
      
Kriliai (Euphausia superba Dana)
Kriliai yra mažyčiai, į krevetes panašūs vėžiagyviai, kurie sudaro didžiausią vandenynų biomasę. Jie yra labai svarbi zooplanktono dalis vandenynuose. Jų gaudoma Antarkties vandenyne prie Pietų ašigalio, kuris yra švariausias ir šalčiausias planetoje.