Frutin®

Price From:
5,51 €

Būsena: Prekyboje

  • 30 ARBA 60 KRAMTOMŲJŲ TABLEČIŲ
  • MAISTO PAPILDAS SU SALDIKLIU
  • GALIMA VARTOTI NĖŠTUMO METU
  • SUKRAMTYTI 1-2 TABLETES ESANT POREIKIUI

* Privalomi laukeliai

NEMALONŪS POJŪČIAI
Kas trečias suaugęs žmogus laikas nuo laiko patiria nemalonų pojūtį -  deginimo jausmą stemplėje. Tam įtakos turi stresas, alkoholis, kava, rūkymas, neteisingi mitybos įpročiai. Šis nemalonus pojūtis gali atsirasti ir nėštumo metu dėl natūralių moters organizmo pokyčių. Šis nemalonus ir varginantis pojūtis atsiranda, kai rūgštus skrandžio turinys patenka į stemplę, kuri neturi apsaugos nuo skrandžio rūgšties. Dažniausiai tai atsitinka gulint ar miegant.

NĖŠTUMAS
Daug nėščių moterų susiduria su jau minėta nemalonia ir varginančia problema - deginimo jausmu stemplėje. Nėščioms moterims jis atsiranda dėl hormoninių ir fiziologinių organizmo pokyčių.
Nėštumo metu placenta gamina hormoną - progesteroną, kuris atpalaiduoja lygiuosius gimdos raumenis. Tačiau dėl šio hormono poveikio atsipalaiduoja ir vožtuvas, kuris stemplę skiria nuo skrandžio, leisdamas rūgščiam skrandžio turiniui patekti į stemplę. Būtent rūgštus skrandžio turinys patekęs į stemplę ir sukelia nemalonų deginimo jausmą. Vėliau nėštumo metu ši problema gali dar labiau sustiprėti, nes augantis vaikelis pradeda spausti pilvo ertmę, todėl rūgštus skrandžio turinys dar lengviau patenka į stemplę. Todėl daugelis moterų rėmens graužimą jaučia ir antroje nėštumo pusėje.

SKANDINAVIŠKOS TABLETĖS FRUTIN
Kaip žinoma, rūgštis skrandyje reikalinga fermentų aktyvumui, nes tik rūgščioje terpėje skrandžio fermentai skaido maistą. Be to, rūgštis padeda sunaikinti ir daugelį bakterijų, patenkančių su maistu. Taigi, jei neutralizuosime skrandyje esančią rūgštį, gali pablogėti maisto virškinimas, padidėti galimybė į virškinimo traktą patekti bakterijoms, taip pat gali susidaryti ydingas „ratas“ - skrandyje neutralizavus rūgštį, smegenims duodamas signalas, kad rūgšties reikia gaminti dar daugiau.

Frutin sudėtyje esančios veikliosios medžiagos neveikia skrandžio rūgšties.

Frutin tabletėse yra citrusinių vaisių skaidulų - vadinamųjų pektinų, kalcio, magnio ir niacino. Kai sukramtytos tabletės pasiekia skrandžio rūgštį ir su ja susimaišo, skrandžio viršuje susiformuoja putos. Putos tarsi barjeras trukdo skrandžio turiniui patekti į stemplę. Šių putų pH yra artimas neutraliam, todėl neveikia skarndžio rūgšties. Frutin sudėtyje esantis kalcis svarbus normaliam virškinimo fermentų veikimui, o niacinas svarbus normaliai gleivinių būklei palaikyti. Taip pat sarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  1. Justina (Įrašyta 2018-10-05)

    Tai yra VIENINTELIS produktas man, kurį radau nuo rugščių. Išbandžiau viską, kas įmanoma, bet šis produktas buvo vienintelis mane gelbėjęs tiek nėštumo metu tiek po jo. REKOMENDUOJU visiems!

  2. Irma (Įrašyta 2016-05-27)

    Kelis kartus pirkau savo vyrui šį papildą, nes jis turi virškinimo ir rūgščių problemą. Jam kiti preparatai niekad nei tiko, nei patiko, o kai atradome būtent šį, jam čia pati geriausia dovana ir savijauta geresnė. Visada užsisakom šių tablečių į priekį arba prašom dovanų ir tikrai visiems rekomenduojame. Nepakeičiama pagalba kelyje :)


Parašykite atsiliepimą

Atsiliepiate apie: Frutin®

Įvertinkite šį produktą *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
įvertinimas
SUDĖTYJE YRA 1 tab. % RMV* 12 tab. % RMV*
Pektinas
200 mg -
2400  mg -
Kalcis
80 mg 10 % 960 mg 120 %
Magnis 50 mg 13,5 % 600 mg 160 %
Niacinas 2 mg NE  12,5 % 24 mg NE 150 %
*RMV - referencinė maistinė vertė        

 

 

 

 

 

 

 

VARTOJIMAS
Sukramtyti 1-2 tabletes esant poreikiui, ne daugiau 12 tablečių per parą. Galima vartoti nėštumo metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. 

SUDEDAMOSIOS DALYS
Sorbitolis (saldiklis), kalcio karbonatas, magnio karbonatas, pektinas (citrusinių vaisių skaidulos), riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), mėtų aliejus, nikotinamidas, silicio dioksidas (lipnumą reguliuojanti medžiaga).

Kalk
     
Kalcis (kalcio karbonatas)
Kalcio karbonatas yra labai švarus natūralus mineralas, randamas kalnų dolomite. Išgautas jis yra baltas ir grūdėtos struktūros. Frutin tablečių gamybai naudojamas kalcio karbonatas išgaunamas Fauske regione, šiaurės Norvegijoje. Ten randamas vienas gryniausių kalcio karbonatų.
     
Pebermynte   Pipirmėtės (Mentha x piperita L.)
Tai gerai žinomas augalas, turintis iki 40–80 cm aukščio išaugantį kertėtą stiebą su daug šakelių ant jo. Dida ir Frutin tablečių gamybai naudojamas pipirmėčių eterinis aliejus. Pipirmėtės padeda mažinti dujų susidarymą žarnyne ir vidurių pūtimą.