Sveika oda pasitelkus paprastas priemones

Sveika oda – mūsų geros sveikatos atspindys. Dėl šios priežasties įtampa, neteisinga mityba, žalingi įpročiai ir miego trūkumas dažnai atsispindi mūsų organizmo išorėje – odoje. Egzistuoja daugybė taisyklių, kaip teisingai prižiūrėti odą, kad ji būtų skaisti ir sveika, tačiau yra keturios pagrindinės, kurių laikantis graži oda bus nebe svajonė, o Jūsų vizitinė kortelė.

Kaip tinkamai prižiūrėti odą?

Viena pagrindinių taisyklių – būtina nuolat valyti veido odą, nes aplinkos užterštumas labai ją veikia. Tiesa, svarbu ne tik valyti, bet ir užtikrinti efektyvų odos kvėpavimą, drėkinimą. Odą drėkinti būtina tiek iš išorės (kremais, mineralizuotu purškiamuoju vandeniu ir pan.), tiek ir iš vidaus (reikia gerti pakankamai vandens). Be to, rekomenduojama maitinti odą specialiais kremais, kurių sudėtyje yra kolageno, alavijų ekstrakto ir kitų naudingųjų medžiagų, na, o atėjus vasarai rinktis nuo kenksmingų saulės spindulių apsaugančias priemones, kurių apsauginis saulės faktorius SPF 15.

Vitaminai odai

Naudodami įvairius kremus, kaukes ir kitas odos priežiūros priemones užtikrinate tik paviršinės odos priežiūrą, giluminiams procesams būtini specialūs maisto papildai. Sveika oda – ranka pasiekiama, jei naudojate tinkamus vitaminus. „Skin Care Collagen Filler“ – tai puikus būdas kovoti su raukšlėmis, nes norint, kad oda būtų elastinga ir lygi, ji turi būti maitinama iš vidaus. Odai stangrumo, elastingumo teikia ir pakankamas kolageno kiekis. Kolagenas sudaro net 75–80 % struktūrinių mūsų odos elementų svorio, tad jo sumažėjimas akivaizdžiai matomas. Atitolinkite raukšles, išlaikykite odą elastingą ir gražią naudodami „New Nordic“ vitaminus odai.

Plati sudėtis

Vitaminai odai „Skin Care Collagen Filler“ – tai gausybę puikių elementų turintis maisto papildas. Tabletėse koncentruotos mitybinės medžiagos per kraujotaką patenka į odos sluoksnius, kur juos pamaitina ir sustiprina. Daugybę skirtingų antioksidantų turintis maisto papildas sudarytas iš granatmedžio vaisių, žaliadumblių ir pomidorų ekstraktų. Dar viena sudedamoji dalis – piperinas, išgaunamas iš juodųjų pipirų vaisių. Jis padeda valyti odą palaikydamas normalią kraujotaką smulkiose kraujagyslėse bei kapiliaruose. Visi šie augaliniai komponentai užtikrina efektyvų gamtos prisilietimą prie Jūsų odos. Be to, „Skin Care Collagen Filler“ yra ir vitamino C, kuris itin susijęs su kolagenu, mat apsaugo ląsteles nuo oksidacinio pažeidžiamumo. Visi „Skin Care Collagen Filler“ sudėtyje esantys vitaminai odai užtikrina puikų jos atsinaujinimo procesą.

Vartojimo paprastumas

Naudoti šį maisto papildą ypač paprasta: turite išgerti 2 tabletes per dieną užsigerdami stikline vandens. Žinoma, nepamirškite, kad svarbu sveikas gyvenimo būdas ir subalansuota mityba. Be to, įsidėmėkite, kad vidutinis odos ląstelių atsinaujinimo procesas užtrunka 5 savaites, todėl norint matyti rezultatus patariama šias tabletes naudoti bent tiek laiko.

Sveika ir graži oda, kurios pavydės kiekvienas. Pradėkite rūpintis savo oda vartodami „New Nordic“ vitaminus odai jau dabar!