Stiprūs ir sveiki plaukai – kas tai lemia?

Spindintys ir sveiki plaukai – veiksnys leidžiantis pasitikėti savimi ir jaustis užtikrintai. Vis dėlto turėti stiprius ir gražius plaukus dažnai tampa rimtas uždavinys į kurį sprendimo tenka ieškoti gan ilgai. Kiekvieno žmogaus plaukas turi skirtingą struktūrą, todėl vieni jų natūraliai yra stipresni, kiti labiau linkę elektrintis, dar kiti silpni ir lengviau pažeidžiami. Norint atkurti plauko struktūrą ir elastingumą rekomenduojama ne tik stengtis juos kuo geriau prižiūrėti, bet ir nepamiršti, kad maisto papildas plaukams taip pat gerokai prisideda prie spindinčių ir sveikų plaukų.

Kas pažeidžia plaukus ir kaip to išvengti?

Šiandieniame pasaulyje labai paprasta sugadinti ir pažeisti plaukus. Džiovintuvų, tiesintuvų, garbanojimo žnyplių gausa skatina juos išmėginti. Vis dėlto prietaisų skleidžiama kaitra nudegina, išsausina ir pažeidžia plaukus. Kaip galima rečiau stenkitės naudoti šiuos prietaisus – taip leisite plaukams pailsėti ir atsigauti. Dažnai plaukų būklė priklauso ir nuo mūsų maisto raciono. Jeigu mityba nėra subalansuota ir visavertė – tai ne tik atsispindi mūsų veido odoje ar naguose, bet ir plaukuose. Prie sveikų plaukų išsaugojimo neprisideda ir patiriamas stresas – plaukai pradeda lūžinėti ir slinkti, o to nori išvengti kiekvienas.

„New Nordic“ „Hair Volume“ maisto papildas – stiprių plaukų šaltinis

Nors sureguliuota mityba svarbi – reikalingų vitaminų gauna ne tik organizmas, bet ir plaukai. Vis dėlto atkurti elastingumą paprastomis priemonėmis yra gana sunku. Todėl „New Nordic“ rekomenduoja naudoti specialiai plaukų stiprinimui sukurtą maisto papildą. Jame sujungti trys augaliniai komponentai: obuoliai, tikroji sora, dirviniai asiūkliai. Obuolių ekstraktas svarbus dėl jame esančio augimo faktoriaus procianidino B–2. Maisto papildas „Hair Volume“ taip pat yra cinko, biotino, vario ir aminorūgšties L-cisteino šaltinis. Biotinas ir cinkas padeda palaikyti normalią plaukų būklę, o varis – normalią plaukų pigmentaciją. Asiūklių ekstraktas – natūralus silicio šaltinis. Aminorūgštis L-cisteinas yra svarbi keratino, plauką sudarančios medžiagos, dalis. Dėl keratino plaukai yra tvirti ir lankstūs.

Kaip vartojamas šis skandinaviškas maisto papildas plaukams?

Vartojimas gana paprastas – užtenka išgerti vieną tabletę per dieną valgio metu. Vis dėlto plaukų augimo tempas yra lėtas, todėl „New Nordic“ „Hair Volume“ produktą rekomenduojama vartoti ne mažiau 2 – 3 mėnesius. Tik taip pastebėsite realius rezultatus. Kadangi vidutiniškai plaukas per mėnesį paauga 1 cm, norint pamatyti pokyčius – reikalingas ilgesnis maisto papildo vartojimas.

Atgaivinkite savo išsekusius plaukus ir išbandykite, kaip veikia maisto papildas „Hair Volume!