Stiprus imunitetas ir gera savijauta svarbūs kiekvienam

Žmogaus organizmas kasdien išgyvena įvairius pakilimus ir nuosmukius. Tai glaudžiai susiję su emocijomis, rūpesčiais ir, žinoma, bendra organizmo sveikata. Dažnai intensyvus gyvenimo ritmas lemia, kad mažiau miegame, daugiau dirbame, nesveikai maitinamės. Visa tai daro neigiamą įtaką mūsų savijautai, tampame ne tokie aktyvūs, dažniau sergame, iškyla rizika sutrikti nervų sistemai. Kartu su tuo silpnėja ir imuninė sistema. O kaip viso to galima išvengti?

Stiprinkite imunitetą ir nervinę sistemą

Bene pagrindinis geros savijautos veiksnys yra tinkamas poilsis. Todėl imuniteto stiprinimas turėtų prasidėti būtent nuo jo. Miegas ne tik gerina emocinę būklę, bet ir suteikia energijos. Prie bendros sveikatos labai prisideda ir subalansuota mityba. Todėl, jei norite palaikyti organizmo atsparumą, valgykite visavertį maistą, pavyzdžiui, daug sezoninių daržovių. Nervų sistemai ir imuniteto palaikymui taip pat rekomenduojama vartoti tam skirtus maisto papildus. Vieni tokių – „Folkepillen“.

Maisto papildai imuninei sistemai – kuo jie ypatingi?

Paprastai imunitetui palaikyti skirti maisto papildai pasižymi dideliu vitaminų ir kitų medžiagų kompleksu, o tai reiškia, kad vienoje tabletėje galima rasti daug skirtingų komponentų, kurie papildo Jūsų kasdienę mitybą ir stiprina imuninę sistemą. „Folkepillen“, skirti imunitetui ir energijos palaikymui, savo sudėtyje taip pat turi daug veikliųjų medžiagų.

Imuniteto palaikymas pasiekiamas su vitaminų A, D, C, B6 ir B12 pagalba. Taip pat prie to prisideda selenas, folio rūgštis, varis bei cinkas. Energijos palaikymui skirti roboflavinas, niacinas, magnis, pantoteno rūštis bei B grupės vitaminai leidžia būti ištvermingiems ir ilgiau išlaikyti energiją.

Kaip vartoti „Folkepillen“?

Reikia gerti 2 tabletes valgio metu. Rekomenduojama užsigerti nedideliu kiekiu vandens. Šie multivitaminai gali būti vartojami nuo 11 metų amžiaus, tačiau, kaip ir vartojant bet kokius maisto papildus, reikia atsižvelgti ir į savo mitybos bei gyvensenos įpročius.

Sustiprinkite savo imuninę ir nervų sistemą bei jauskitės kupini jėgų. Išbandykite „Folkepillen“ ir kasdien iššūkius priimkite ramiau!