Skaisti ir lygi oda – kiekvienos moters svajonė

Skaisti ir švytinti oda – tai sveiko žmogaus atspindys. Norint kuo ilgiau išsaugoti sveiką ir elastingą odą – reikia nuolat ja rūpintis ir puoselėti. Vis dėlto sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas – ne visada būna pakankamas veiksnys geros odos būklės išsaugojimui. Todėl mums reikalingi vitaminai odai nuo raukšlių, taip pat būtinas odos elastingumo atkūrimas.

Oda – kaip ja pasirūpinti?

Greito būdo odą padaryti skaisčia ir švytinčia nėra – tai sistemingas darbas, į kurį turite investuoti savo laiką. Todėl labai svarbu ne tik jūsų pasirinkta mityba, bet ir sveiko gyvenimo būdo sprendimai. Stenkitės valgyti kuo daugiau daržovių ir vaisių – su maistu įsisavinami vitaminai, odai yra labai naudingi. Taip pat stenkitės pabuvoti gryname ore. Išmokite atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo streso – jis itin kenkia odos būklei. Galiausiai, nepamirškite sportuoti, nes atliekami pratimai ir judėjimas suaktyvina kraujotaką. Be to, su prakaitu pašalinami toksinai. Svarbu pasirinkti tokį sporto tipą, kuris teiktų malonumą, taip odos priežiūra netaps sudėtingu uždaviniu. Natūralu, kad šie veiksniai daro įtaką odos būklei, tačiau jie nepadeda atkurti su metais mažėjančio kolageno atsargų. Tam reikalingi vitaminai odai nuo raukšlių ir kitų senėjimui būdingų procesų.

Maisto papildas „Skin Care Collagen Filler“ – kuo jis naudingas?

Vitaminai skirtingai, nei kosmetiniai kremai – odą pamaitina iš vidaus, o ne tik paviršinį jos sluoksnį. Vienas pagrindinių komponentų, kuris įeiną į maisto papildo sudėtį yra kolagenas. Šis elementas yra itin svarbus odos elastingumo ir stangrumo užtikrinimui. Kadangi kolagenas sudaro beveik 80 procentų struktūrinių odos elementų – jo trūkumas ar pakankamumas itin akivaizdžiai matomas odoje. Kolageno gaminimąsi neigiamai veikiantys UV spinduliai skatina atsirasti rudas odos dėmeles, žinomas odos hiperpigmentacijos pavadinimu. „New Nordic“ maisto papildas „Skin Care Collagen Filler“ skirtas odai – padeda palaikyti kolageno gamybą. Skandinaviški vitaminai odai taip pat sudėtyje turi astaksantino iš žaliadumblių, kuris turi antioksidacinių savybių. Kitas augalinis komponentas įeinantis į maisto papildą – valgomuosiuose pomidoruose esantis likopenas, kuris kaip ir granatai bei juodieji pipirai, turi antioksidacinių savybių. Šios ir kitos medžiagos sujungia odai būtinus elementus į darnią visumą, todėl maisto papildas „Skin Care Collagen Filler“ – tampa toks efektyvus.

Kiek laiko reikia vartoti vitaminus „Skin Care Collagen Filler“?

Odos ląstelių atsinaujinimas užtrunka 5 savaites, todėl jei norite, kad oda pilnai atsistatytų, maisto papildą rekomenduojama vartoti ne trumpiau kaip 5 savaites. Žinoma, norint sustiprinti odos būklę – odą nuolatos reikia maitinti iš vidaus. Šio maisto papildo naudojimas itin paprastas – užtenka 2 tablečių per dieną – jas rekomenduojama užsigerti stikline vandens.

Normalizuokite savo odos būklę ir sumažinkite raukšlių atsiradimo galimybę su „New Nordic“ „Skin Care Collagen Filler“! Maisto papildas.