Plaukų augimą skatinančios priemonės

Plaukai – grožio ir geros moters sveikatos ženklas. Jie iškart pastebimi ir akimirksniu atkreipia dėmesį, suteikia ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir papildomo žavesio. Ne paslaptis, kad dažnai tiesiog nežinome, kokia plaukų priežiūra tinkama, kad jie greičiau augtų, būtų žvilgantys ir iš tiesų taptų Jūsų išskirtiniu ženklu.

Kas padeda greičiau augti plaukams?

Nors skamba ironiškai, žirklės – ilgų ir sveikų plaukų draugas. Žinoma, jos neskatina plaukų augimo, tačiau reguliariai patrumpindami išsišakojusius galiukus būsite tikri, kad plaukai visada bus gražūs, nereikės jų kirpti ir trumpinti nuolat. Atminkite, laukdami, kol ataugs plaukai ir nesilankydami pas kirpėją, darote sau meškos paslaugą: plaukai pažeidžiami vis giliau ir daugiau, todėl po metų nukirpus visus nesveikus plaukų galus, tikėtina, Jūsų užaugintos kasos taps dar trumpesnės, nei buvo prieš tai. Be kirpėjo paslaugų, reikėtų nepamiršti reguliariai naudoti ir plaukų kondicionieriaus, kuris sukuria išorinį apsauginį plauko sluoksnį. Panašiai veikia ir kontrastinis galvos trinkimas, kai ištrinkę plaukus juos perleidžiate šaltu vandeniu: sukuriamas apsauginis sluoksnis ir išlaikoma reikiama plauko drėgmė. Plaukų augimą skatina ir įvairios kaukės, jos suaktyvina galvos odos kraujotaką. Tokios kaukės turi būti reguliariai naudojamos kartą per savaitę. Vis dėlto nei geras plaukų šepetys, nei nuolatinis galvos plovimas ar lankymasis kirpykloje nepadės, jei plaukas pažeistas iš vidaus. Tai reiškia, kad nei plaukų augimą skatinančios priemonės, nei tinkama plaukų priežiūra netenka prasmės.

Alternatyva mylintiems savo plaukus

Vitaminai ir maisto papildai – bene geriausia išeitis, norint ne tik išgelbėti visiškai pažeistus plaukus, bet ir palaikyti gražią jų išvaizdą. „Hair Volume“ – tai produktas, tinkantis tiek moterims, tiek vyrams. Jis kupinas natūralių, gamtoje randamų elementų, kurie efektyviai užtikrina plauko augimą ir sveikumą. Į sudėtį įeinančiuose obuoliuose gausu procianidino B2, kuris reguliuoja plaukų folikulų ląstelių augimą. Tikrosiose sorose gausu magnio, niacino ir kitų naudingų medžiagų, o šį nuostabų ansamblį užbaigia dirviniai asiūkliai, kuriuose besikaupiantis silicis – tvirtų plaukų garantas. Visgi šie augaliniai komponentai nėra vienintelės plaukų augimą skatinančios priemonės. Varis, esantis šiame papilde, užtikrina natūralią plaukų pigmentaciją, o aminorūgštis L-cisteinas įeina į plaukuose esančio keratino sudėtį, todėl užtikrinamas plauko lankstumas ir stiprumas. Be to, „Hair Volume“ nestokoja cinko ir biotino, kurie palaiko normalią plaukų būklę.

Papildų vartojimas

Norint, kad plaukai nuolat augtų ir plaukų priežiūra būtų efektyvi, reikia išgerti 1 tabletę per dieną valgio metu. Rekomenduojama papildą vartoti bent 3 mėnesius, mat plaukai neauga taip greitai ir norint pastebėti akivaizdžius rezultatus patartina vartoti ilgėliau. Be to, atminkite, kad jokios plaukų augimą skatinančios priemonės neužtikrins stiprių ir sveikų plaukų, jei tai nebus suderinta su mityba ir sveiku gyvenimo būdu.

Pradėkite savo plaukų atnaujinimą šiandien ir džiaukitės vešliais bei sveikais plaukais!