Patarimai, kaip kovoti su kojų nuovargiu

Kiekvienas žmogus bent kartą yra jautęs kojų nuovargį. Vieniems tai tėra trumpalaikis reiškinys, kitiems tai – nemaža problema, kuri trukdo pilnavertiškai gyventi. Kojų skausmas neretai aplanko žmones, kurie visą dieną dirba stovėdami, arba atvirkščiai – darbas yra sėdimas, pavyzdžiui, vairuotojo. Kojų nuovargis atsiranda, nes sutrinka kraujo cirkuliacija. Ilgai sėdint arba stovint vienoje vietoje kojų raumenys, kurie susitraukinėdami padeda pumpuoti kraują ir palaikyti normalią kraujo cirkuliaciją, aptirpsta ir tampa ne tokie veiklūs. Be to, kojų venos dėl nesistemingos kraujo cirkuliacijos daugiau apkraunamos, todėl kojos pasidaro sunkios ir „pavargusios“. Ignoruoti šių pojučių negalima, nes nuolatinis kojų varginimas gali lemti didesnius sveikatos sutrikimus.

Ką daryti, kad pastovus nuovargis kojose nebevargintų?

Turite atkreipti dėmesį į keletą veiksnių. Kojų nuovargį skatina ne tik nuolatinė stovima ar sėdima pozicija, bet ir nepatogi avalynė. Venkite nuolat nešioti vien aukštakulnius ar pilnapadžius batus – jie sutrikdo normalią venų kraujo cirkuliaciją. Stenkitės atsisakyti žalingų įpročių – rūkymas plonina venų sieneles, todėl jos tampa lengviau pažeidžiamos, o tai lemia kojų nuovargį. Be to, itin svarbu sveikai maitintis ir mankštinti kojas. Norint, kad kojų nuovargis gerokai sumažėtų arba visai išnyktų, reikia jas pratinti prie fizinio krovio. Būtina stiprinti blauzdų raumenis ir palaikyti normalią kraujagyslių funkciją, kad kojų venos nebūtų papildomai apsunkinamos. Vienas iš būdų tai padaryti – „New Nordic“ augalinis produktas „Active Legs“.

Kuo ypatingas „Active Legs“?

Tai švediškas maisto papildas, kurio sudėtyje yra pajūrinių pušų ekstrakto. Šis ekstraktas padeda palaikyti normalią kraujagyslių sienelių funkciją. Šiose pušų žievelėse yra polifenolių, kurie ne tik turi antioksiduojančių savybių, bet ir padeda palaikyti tinkamą kapiliarų kraujotaką. Maža to, šiame maisto papilde yra ir vitamino C, kuris atsakingas už kolageno susidarymą. Kolagenas – tai medžiaga, kuri palaiko normalią kraujagyslių funkciją.

Kaip vartoti „Active Legs“?

Papildą vartoti visiškai paprasta – pakanka vos vieną kartą per dieną valgio metu išgerti vieną tabletę. Reikėtų nepamiršti, kad šis papildas vartotinas tik kaip maisto papildas, o ne maisto pakaitalas. Stenkitės tabletes vartoti derindami kartu ir subalansuotą mitybą, ir sveiką gyvenseną.

Išbandykite „Active Legs“ ir pajuskite, kaip pastovus nuovargis iš kojų dingsta. Jauskitės laisvai ir užtikrintai – mylėkite save ir rūpinkitės savo fizine sveikata. Maisto papildas.