Organizmo detoksikacija: galimi būdai

Žmogaus organizmas kasdien bando kūną išvalyti nuo kenksmingų medžiagų. Vis dėlto savaime tai padaryti tampa vis sunkiau, nes tiek su maistu, tiek su vartojamais skysčiais vis daugiau kenksmingų elementų patenka į mūsų kūną. Dažnai žmonės kelia klausimą, kaip išvalyti organizmą, tačiau vieno atsakymo nėra, nes organizmas – vientisa sistema ir į atskirus detoksikacijos metodus reaguoja skirtingai.

Vienas iš organizmo valymo būdų – visavertė mityba. Rekomenduojama vartoti daugiau daržovių ir vaisių, liesos mėsos, nesmulkintų grūdinių kultūrų. Pašalindami iš savo mitybos piramidės perdirbtus produktus, sumažinsite natrio, riebalų, cukraus kiekį organizme. Kitas būdas, skatinantis organizmo detoksikaciją, – žalioji arbata. Joje gausu antioksidantų, kurie pagreitina medžiagų apykaitą, todėl organizmas greičiau išsivalo. Be to, siūloma sportuoti. Sportuojant skatinamas prakaitavimas, o tai vienas iš procesų, kurio metu per odą pasišalina toksinai. Norint iš organizmo pašalinti kuo daugiau kenksmingų ir nereikalingų medžiagų, reikia vartoti kuo daugiau vandens. Vanduo – pigiausias ir paprasčiausias būdas kovoti su toksinais Jūsų organizme. Geriant užtektinai vandens, organizmo detoksikacija gerokai efektyvesnė. Vis dėlto dažnai žmogus nėra pajėgus užtikrinti sklandaus visų procesų vyksmo, todėl puiki išeitis – „New Nordic“ augalinis kompleksas „BodyDrain“.

Kokios veikliosios medžiagos yra „BodyDrain“ sudėtyje?

Viena sudedamųjų dalių – daržoviniai artišokai. Šie augalai Viduržemio jūros regiono šalyse vartojami jau daugiau kaip 2 000 metų. Tabletėms naudojamas artišokų ekstraktas iš džiovintų lapų. Jis padeda palaikyti virškinimo sulčių skyrimąsi, sistemingą detoksikacijos procesą bei puikią kepenų ir žarnyno veiklą. Kitas ingredientas – paprastosios kiaulpienės, kurios ne tik turi vitaminų A ir C, bet ir palaiko normalią virškinimo sistemos būklę. Sudėtyje yra ir valgomųjų salierų, kurie taip pat palaiko normalią virškinimo sistemos būklę. Be to, tablečių sudėtį sudaro ir paprastųjų trūkažolių šaknų milteliai, kuriuose gausu skaidulinių medžiagų.

Kaip vartojamas „BodyDrain“?

Kasdien reikia gerti po 2 tabletes per dieną. Tai geriausia daryti valgio metu, iš ryto, užsigeriant stikline vandens. Rekomenduojama pirmąsias dvi savaites gerti po 2 tabletes tris kartus per dieną. Po dviejų savaičių pradėkite laikytis normalaus režimo ir nepamirškite kasdien išgerti daug vandens – 1–2 litrai – privaloma dienos norma. Žinoma, atminkite, kad visavertė mityba – būtina, „BodyDrain“ tik papildo Jūsų maisto racioną ir paskatina gerą savijautą. Maisto papildas.

Pašalinkite iš savo organizmo toksinus ir jauskitės puikiai vartodami skandinaviškus „New Nordic“ produktus!