Mieliagrybių dauginimasis ir jų įtaka virškinimui

Pavalgius nesveiko maisto, vartojus alkoholio ar išgėrus daug kavos pilvo srityje jaučiamas sunkumas. Liaudiškai sakoma, kad pradėjo pūsti pilvą, o iš tikrųjų žarnyne dėl atsiradusio disbalanso pradėjo daugintis mieliagrybiai. Natūralu, kad toks jausmas nėra malonus, todėl stengiamasi ieškoti priežasčių, kodėl jis kyla ir kaip su juo susidoroti. Kovoje su mieliagrybiais padeda teisingi mitybos įpročiai arba maisto papildai žarnynui ir virškinimui.

Kas yra mieliagrybiai?

Mieliagrybiai tai žmogaus organizme gyvenantys vienaląsčiai organizmai, kurie nekenkia žmogaus organizmui, tačiau sukuria diskomforto jausmą. Jiems staiga pradėjus daugintis ir jų skaičiui viršijus normą pradedama prastai jaustis: atsiranda pilvo tempimas, nemalonus pūtimas. Paprasčiau tariant, sutrikdomas virškinimas. Tokiu atveju, žinoma, galima bandyti laukti ir tikėtis, kad tokie simptomai praeis savaime, tačiau daug veiksmingiau reguliariai vartoti tabletes, kurios sumažina nemalonius pojūčius ir užkerta kelią mieliagrybių atsiradimui. Maisto papildai žarnynui ir virškinimui tam puikiai tinka.

Kaip sustabdyti mieliagrybių dauginimąsi?

Mieliagrybių dauginimąsi skatina cukrus ir saldūs produktai (tai gali būti saldinti vaisvandeniai, net itin saldūs vaisiai). Todėl viską reikia vartoti saikingai. Mielėms skaidant cukrų jos išskiria toksinus (mūsų organizmui nuodingas medžiagas), jaučiamės labiau pavargę nei įprastai, žarnyne pradeda kauptis dujos, taip pat sudirgsta oda. Tie patys požymiai gali pasireikšti ir tada, kai suaktyvėjus mieliagrybiams yra vartojami rūgštūs ar rūgimo procesą skatinantys produktai, pavyzdžiui, vynas ar sojos padažas. Visgi, mielių dauginimasis paprastai užklumpa netikėtai. Viena iš alternatyvų išvengti nemalonių pojūčių ir pilvo pūtimo yra „Dida“ tabletės, kurias, vartojant reguliariai, įmanoma sureguliuoti virškinimą ir užkirsti kelią pilvo pūtimui.

Maisto papildas „Dida“ - kaip jis veikia?

Šiose ,,Dida“ tabletėse yra augalinių komponentų tokių, kaip cinamonas, česnakai, čiobreliai, raudonėliai, pipirmetė, kardamonas. Šios medžiagos padeda palaikyti gerą Jūsų savijautą. Jau nuo seno žinoma cinamono nauda – jis palaiko sklandų virškinimą. Kiti augaliniai komponentai reguliuoja dujų kaupimąsi žarnyne, vidurių pūtimą (pipirmėtės ir pankoliai), turi antiseptinių savybių (česnakai ir čiobreliai). Todėl galite būti tikri, kad per didelis mieliagrybių dauginimasis ir nemalonūs pojūčiai bus suvaldyti.

Kaip turi keistis mityba vartojant maisto papildą ,,Dida“?

Pagrindiniai veiksniai, ko turėtų būti atsisakoma arba sumažinama iki minimalios dozės, yra saldumynai, cukraus vartojimas, kava bei alkoholis. Jie skatina daugintis mieliagrybius. Žinoma, patartina vengti ir riebaus maisto, kuris apsunkina organizmą ir apkrauna virškinimo sistemą. Rekomenduojama valgyti daug daržovių (virtų ar šviežių) bei užsiimti mėgstamu sportu. Taip lengviau iš organizmo pasišalins toksiškos medžiagos. Taip pat siūloma geriau rinktis baltymais praturtintą maistą ir vengti aštraus ar daug angliavandenių turinčio maisto (jie tik padidins virškinimo sistemos jautrumą).

Maisto papildai žarnynui ir virškinimui gali tapti Jūsų geros savijautos vedliu. Išbandykite „New Nordic“ siūlomą produktą „Dida“ ir, subalansavę savo mitybą, jauskitės lengviau.