Miego sutrikimai: kas padeda juos įveikti?

Ramus miegas, kaip ir subalansuota mityba, – labai svarbus mūsų kūno sveikatai. Miego sutrikimai dažnai lemia blogą nuotaiką, irzlumą, nuovargį, išsiblaškymą, apskritai – prastą savijautą, taigi itin svarbu ne tik ieškoti priežasčių, kodėl prastai miegate, bet ir sprendimų, kaip greičiau užmigti ir pagerinti miego kokybę.

Kodėl negalite užmigti?

Priežastys, kurios skatina neramų poilsį naktį, gali būti pačios įvairiausios. Pagrindinė ir dažniausiai pasitaikanti – nerimas arba nuolatinis mąstymas apie kilusius sunkumus. Ši priežastis dažnai įvardijama kaip situacinė nemiga. Kiti veiksniai, galintys daryti įtaką miegui, gali būti susiję net su tokiomis elementariomis priežastimis, kaip organizmo paros rėžimo pertrūkiai – kai nueinate miegoti ir keliatės vėliau, nei įprastai. Nepaisant to, žmonės linkę miego nepakankamumą ignoruoti ir galvoja, kad tai praeina savaime, tačiau taip nėra: nepilnavertis poilsis gali sukelti kitų sveikatos sutrikimų, todėl greitas ir patikimas sprendimas – privalomas.

Ką daryti, kai užklumpa miego sutrikimai?

Dažnai kamuodami save klausimais, kaip greičiau užmigti, tikrai neišspręsite šios problemos, tačiau vartodami „New Nordic“ papildą „Melissa Dream“ galite atrasti miego malonumą iš naujo! Skirtingai nei kiti miegui sureguliuoti skirti preparatai, „Melissa Dream“ neturi mieguistumą sukeliančių medžiagų, taigi ryte pabusite žvalūs ir puikiai pailsėję prieš naujus dienos darbus. Moksliškai pagrįstas augalų receptas leidžia sureguliuoti nervų sistemą, atpalaiduoti kūną ir ramiai pailsėti.

Kuo ypatingos „Melissa Dream“ tabletės?

Šios tabletės – išskirtinės. Jų gamybai naudojamos tik kruopščiai atrinktos vaistinės žolelės ir puikiai suderinti vitaminai. Vaistinė melisa, neretai dar vadinama sapnų melisa, užtikrina puikų miegą, o sudėtyje esantys šio augalo lapai apdirbami taip, kad būtų išsaugotos visos veikliosios medžiagos. Miego sutrikimai įveikiami ir dėl šiame maisto papilde esančios vaistinės ramunės. Šią gerųjų elementų puokštę papildo žaliosios arbatos ekstraktas, kuriame gausu antioksidantų, L-teanino, epigalokatechino galato, B grupės vitaminų ir magnio, kuris būtinas normaliam nervų sistemos funkcionavimui ir raumenų funkcijai palaikyti. Maisto papildo sudėtyje yra natūralių augalinių medžiagų, todėl jį vartodami ne tik pagerinsite miego kokybę, bet ir papildysite organizmą reikiamais elementais.

Itin paprasta vartoti

Maisto papildą „Melissa Dream“ ypač paprasta vartoti: pakanka išgerti valandą prieš miegą 1–2 tabletes užsigeriant stikline vandens ir galite mėgautis nepertraukiamu poilsiu. Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra maisto pakaitalas. Vartodami „Melissa Dream“ Jūs tik papildote įvairią ir subalansuotą savo mitybą. Be to, svarbus ir sveikas gyvenimo būdas.

Išbandykite „New Nordic“ tabletes „Melissa Dream“ ir atraskite gilų miegą iš naujo!