Lieknėjimo papildai: organizmo valymas – pirmas žingsnis atsikratant antsvorio

Po lieknėti skirto organizmo valymo kurso su BodyDrain® Karina jaučiasi laiminga

Labai drovėjosi dėvėti bikinį

Organizmo valymas tinka ne tik modeliams ir kino žvaigždėms. Vis daugiau paprastų žmonių renkasi lieknėti skirtą organizmo valymo programą. Karina – viena jų.

„Kai pilvas atsikišęs ir apdribusi oda, tikrai nėra malonu. Nedrįsdavau net pagalvoti, kad apnuogintu pilvu galiu pasirodyti paplūdimyje, kur poilsiauja daug puikiai su bikiniais atrodančių žmonių. Norėdavau eiti į paplūdimį, bet labai drovėjausi, – sako Karina. – Patikėkite, kai atrodai tarsi nėščia, nors taip nėra, jautiesi labai blogai. Ir nors ir laikaisi dietos, pilvas vis tiek nukaręs. Blogiausia, kai matavimosi kabinoje pamatai, kad nė vienas iš 5 bikinių tau netinka.“

Rekomendavo BodyDrain

„Mano istorija prasidėjo vaistinėje, kur beveik primygtinai siūlė išbandyti ką nors nauja. Ir tai buvo ne įprasta baltymų dieta, kurią jau bandžiau daug kartų, o nauji lieknėjimo papildai. Įžvalgi konsultantė įtikino mane išbandyti tabletes organizmui valyti – BodyDrain. Puikiai atsimenu jos žodžius, esą beprasmiška laikytis net ir paprastai veiksmingos dietos, jei organizmas yra užterštas medžiagų apykaitos atliekomis ir toksinais. Kitaip tariant, šiukšlėmis. Konsultantės paaiškinimas buvo aiškus ir prasmingas. Išėjusi iš vaistinės jaučiausi taip, tarsi mano kūnas būtų pilnas šiukšlių. Laimei, nusipirkau pakuotę BodyDrain.“

Tarsi pakylėta

„Valyti organizmą nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti. BodyDrain vartoju taip, kaip rekomenduojama, geriu daug vandens. Jaučiuosi tarsi pakylėta. Mano nuotaika puiki, esu kupina energijos ir jaučiuosi lengvai,“ – džiaugiasi Karina.

Naujas bikinis

„Nemanau, kad sveikas gyvenimo būdas vargina. Priešingai, jaučiu, kad nebegaliu valgyti tokio maisto ir tokių didelių porcijų, kaip anksčiau. Atrodau puikiai, kiekvieną dieną esu neįtikėtinai laiminga. Džiaugiuosi, kad spintoje nebeliko plačių rūbų, po kuriais anksčiau slėpdavau pilvą. Dabar galiu dėvėti elegantiškus rūbus, o neseniai įsigijau naują seksualų bikinį. Pagaliau į paplūdimį drąsiai einu su bikiniu ir džiaugiuosi savo kūnu. Daugiau niekada nebūsiu stora, nes tai trukdo man normaliai gyventi.“

Organizmo valymas

Žmogaus organizmas sudarytas iš milijonų ląstelių. Maistą, kurį valgome, ląstelės paverčia kuru ir organizmui suteikia energijos. Tačiau ne viską, ką suvalgome ir išgeriame, ląstelės gali paversti kuru, taigi organizme atsiranda šiukšlių.
Šios šiukšlės tarsi užkemša organizmą, todėl gali sulėtėti medžiagų apykaita, sumažėti energingumas. Medžiagų apykaitos atliekos kaupiasi jungiamojo audinio ląstelėse, dėl to gali padidėti svoris. Tuomet, net ir laikantis, atrodo, veiksmingos dietos, labai sunku atsikratyti nereikalingų kilogramų – pradeda suktis užburtas ratas.

BodyDrain SCANDINAVIAN DETOX PLAN

BodyDrain lieknėjimo papildai sudaryti iš smidrų, artišokų, kiaulpienių, salierų, dilgėlių, čiobrelių ekstraktų, gysločių sėklų ir trūkažolių šaknų miltelių. Artišokai padeda palaikyti normalią organizmo detoksikaciją. Organizmui pašalinus šiukšles, tampa lengviau atsikratyti antsvorio. Geriant BodyDrain tabletes, svarbu įvairi bei subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

BodyDrain tablečių galite įsigyti ir vaistinėse. Maisto papildas.