Kodėl svarbus normalus cukraus kiekis kraujyje?

Atradau tai, kas padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje!

Jau keletą metų Marijai buvo sunku reguliuoti, kad gliukozės kiekis būtų normalus. „Aš, kaip ir tūkstančiai kitų žmonių, nuolat ieškojau būdų, kaip palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje. Nors ir laikiausi angliavandenių dietos, tačiau vien to nepakako, trūko dar kažko“, – pasakoja Marija.

„Jau keletą metų man kyla problemų dėl cukraus kiekio kraujyje. Žinau, kad nuolat padidėjęs ir nekontroliuojamas cukraus kiekis kraujyje yra pavojingas sveikatai, todėl labai svarbu, kad jis būtų normalus. Nors angliavandenių turinčio maisto valgydavau mažiau, tačiau palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje man būdavo itin sunku,“ – guodžiasi Marija.

Netikėtas atradimas

„Pradėjau domėtis, kas dar galėtų padėti kraujyje palaikyti normalų cukraus kiekį. Vieną dieną netikėtai radau įdomios informacijos apie skandinaviškas tabletes Mulberry™, kuriose yra biologiškai veiklių medžiagų – šilkmedžių lapų ekstrakto ir chromo. Sužinojau, jog chromas reikalingas, kad gliukozės kiekis liktų normalus, o šilkmedžių lapų ekstraktas normalizuoja angliavandenių apykaitą organizme.“

Greitas poveikis

Mulberry tablečių nusipirkau vaistinėje. Tabletes vartojau taip, kaip rekomenduojama, ir jau po kelių dienų pastebėjau, kad cukraus koncentracija kraujyje tapo normali. Esu įsitikinusi – Mulberry tabletės yra būtent tai, ko man trūko.“

Šilkmedžių tabletės Mulberry

Tabletės Mulberry gaminamos Švedijoje iš standartizuoto baltųjų šilkmedžių lapų ekstrakto ir chromo. Mulberry tablečių sudėtyje esantis chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Šilkmedžių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą organizme. Mulberry rekomenduojama gerti po 1 tabletę 15–30 min. prieš valgį 3 kartus per dieną tol, kol jums reikės. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

SVARBŪS FAKTAI

1. 3–4 proc. visų gyventojų gliukozės kiekis kraujyje yra padidėjęs, tačiau dauguma to net neįtaria.
2. Nuolat padidėjęs ir nekontroliuojamas cukraus kiekis kraujyje yra žalingas.
3. Mulberry tablečių sudėtyje esančios medžiagos padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą ir gliukozės koncentraciją kraujyje.

Baltasis šilkmedis (Morus alba L.)

Baltasis šilkmedis – unikalus augalas. Japonijoje ir kitose šalyse šilkmedžiai auginami nuo seno. Iš augalo lapų gaminama arbata, iš uogų verdamos uogienės, o ant pačių medžių auginami šilkverpių vikšrai, iš kurių kokonų gaminamas natūralus šilkas.

Šių dienų modernusis mokslas nustatė ir patvirtino, kad šilkmedžių lapuose yra medžiagų, padedančių palaikyti normalią angliavandenių apykaitą organizme. Dėl šių savybių Japonijoje šilkmedžių lapų arbata geriama daugiau nei 700 metų.
Mulberry tablečių galite įsigyti ir vaistinėse. Maisto papildas.