Kodėl svarbu gerti vitaminus nėštumo metu?

Būtinųjų medžiagų pasisavinimas ir užtikrinimas nėštumo metu yra ypač svarbus kiekvienai besilaukiančiai moteriai, nes šiuo laikotarpiu organizmas dėl hormonų svyravimų ir augančios gyvybės patiria didelį šoką. Sveika ir gerai subalansuota mityba – vienas svarbesnių veiksnių, norint jaustis geriau ir aprūpinti organizmą būtinosiomis medžiagomis. Vis dėlto vien geras poilsis ir sveika mityba negali užtikrinti visiško vitaminų įsisavinimo ir pakankamo jų kiekio, todėl vitaminai nėštumo metu – ypač svarbūs.

Kokius vitaminus būtina vartoti besilaukiant?

Rekomenduojama vartoti sudėtinius vitaminų kompleksus, kurie padėtų palaikyti imuninės sistemos veiklą, energingumą, išsaugotų sveikus plaukus, odą ir nagus, normalizuotų medžiagų apykaitą. Skandinaviškuose multivitaminuose „New Nordic“ dera visi komponentai, jie gali pagerinti savijautą nėštumo ir žindymo laikotarpiais. „Multivitamin Pregnant and Breastfeeding Woman“ – net 24 sudedamųjų komponentų vitaminai moterims, kurie padeda palaikyti normalią nėsčiųjų savijautą.

Iš ko sudaryti „Multivitamin Pregnant and Breastfeeding Woman“?

Šie vitaminai nėščiosioms – tai suderintas vitaminų kompleksas, kuris telpa į tris tabletes – visą dienos normą. Gerai medžiagų apykaitai užtikrinti naudojami biotinas ir chromas, kurie leidžia palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą. Vitaminas B6 lemia baltymų ir glikogeno įsisavinimą, o cinkas normalizuoja angliavandenių apykaitą. Tam, kad nepritūktų energijos, ištvermės ir gyvybingumo nėštumo metu, sudėtyje naudojami riboflavinas, niacinas, pantoteno rūgštis, B grupės vitaminai, vitaminas C ir magnis. Šie komponentai padeda sumažinti nuovargį ir sustiprinti energijos apykaitą. Normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti naudojami vitaminai D, C, A, B6, B12, folio rūgštis, geležis, varis, cinkas ir selenas.

Maža to, šie moterims skirti vitaminai padeda puoselėti ir grožį. Dažnai po nėštumo moterims pradeda slinkti plaukai, lūžinėti nagai ir suprastėja odos būklė. Taip nutinka dėl nepakankamo vitaminų kiekio organizme. Norint to išvengti, vitaminai nėštumo metu būtini. „Multivitamin Pregnant and Breastfeeding Woman“ esantis vitaminas A, riboflavinas, niacinas, biotinas ir cinkas padeda užtikrinti normalią odos būklę. Vitaminas C lemia kolageno gamybą, jis svarbus odos ląstelių atsinaujinimui. Gyvybingus plaukus išsaugoti padeda biotinas, selenas ir cinkas, plaukų ir odos pigmentaciją palaikyti – varis, o stiprius nagus išlaikyti – cinkas.

Kaip vartojami šie vitaminai nėščiosioms?

Šių multivitaminų sudėtyje gausybė elementų, taigi dienos norma padalyta į tris tabletes, kad vienos preparato dalys netrukdytų kitų įsisavinimui ir visos būtų laiku bei efektyviai įsisavinamos. Dienos normos pakuotėje rasite tris vitaminus: 1 geltonos ir 2 baltos spalvos tabletes. Geltonąją tabletę reikia išgerti ryte, o likusias – baltos spalvos tabletes – vakare. Tabletes reikia gerti valgio metu, nes taip organizmas geriausiai įsisavina medžiagas. Atminkite, kad maisto papildas nėra maisto pakaitalas, todėl jį turite vartoti kartu derindami ir subalansuotą mitybą.

Jauskitės gerai, energingai ir moteriškai – užtikrinkite reikiamų medžiagų įsisavinimą, padėkite sau ir savo kūdikiui! Maisto papildas.