Kaip užtikrinti gerą savijautą sulaukus vyresnio amžiaus?

Bėgant metams moters organizmas ir fizinė forma keičiasi. Sulaukus 50 metų – vidutinio menopauzės amžiaus – keičiasi moters hormonų, širdies ir kraujagyslių bei raumenų būklė, taigi privalu tinkamai pasirūpinti savimi. Sulaukus vyresnio amžiaus svorio padidėjimas – įprastas veiksnys, nes sumažėja raumenų masė, pradeda kauptis riebalai, sulėtėja medžiagų apykaita. Hormoniniai pokyčiai lemia ir kitus simptomus, galimai juntamas silpnumas. Akivaizdu, kad moters mityba sulaukus 50-ies ir daugiau metų turėtų šiek tiek keistis nuo ankstesnių įpročių.

Ne paslaptis, kad kiekviena moteris sulaukusi vyresnio amžiaus nori jaustis gerai, tad nepakanka gyventi vien aktyvaus gyvenimo. Silpsta imuninė sistema, sąnariai, atsiranda kitų sveikatos sutrikimų, todėl vartoti subalansuotus maisto papildus – išties svarbu. „New Nordic“ maisto papildai „Multivitamin Active Woman 55+“ skirti savimi besirūpinančioms moterims, kurios nori sustiprinti organizmą būtiniausiais vitaminais, mineralais ir mikroelemetais.

Kodėl svarbu naudoti „Multivitamin Active Woman 55+“?

Pirmiausia – tai vitaminai odai, kurie dėl sudėtyje esančių vitaminų A, B2, B3, biotino ir cinko padeda palaikyti normalią odos būklę. Vitaminas C būtinas odos atsinaujinimo procesams, nes dalyvauja kolageno, būtino normaliai odos buklei palaikyti, gamyboje. Biotinas ir selenas padeda išsaugoti stiprius plaukus, cinkas gelbsti nagus nuo sluoksniavimosi ir lūžinėjimo, o varis padeda palaikyti normalią plaukų ir odos pigmentaciją.

Antra, tai papildai sąnariams. Tabletėse esantis varis padeda užtikrinti normalią jungiamojo audinio būklę, o manganas – jungiamojo audinio formavimąsi. Be to, jau minėtasis tabletėse esantis vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių funkcijai, susidarymą.

Trečia, tai vitaminai širdžiai. Vartodami maisto papildus „New Nordic“ palengvinate savo širdies darbą ir apsaugote kraujotaką, užtikrinate sistemingą raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, nes vitaminas B12 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, tiaminas padeda palaikyti normalią širdies veiklą, o vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių funkcijai, susidarymą.

Be to, „Multivitamin Active Woman 55+“, papildyti vitaminais D, K, C, magniu, kalciu, manganu ir cinku padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Be to, reguliariai vartodami „Multivitamin Active Woman 55+“ palaikysite savo imuninę sistemą – vitaminai A, D, C, B6, B12, folio rūgštis, geležis, varis, cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, o vitaminas A, riboflavinas ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Kaip vartoti šiuos vitaminus?

Multivitaminus vartoti išties paprasta: kiekvieną dieną reikia gerti po 3 tabletes valgio metu. Žinoma, kaip ir visi kiti maisto papildai, šis – nėra maisto pakaitalas, todėl turite jį vartoti derindami kartu su subalansuota mityba bei sveiku gyvenimo būdu. Maisto papildas.

Sustiprinkite savo organizmą – tegul vitaminai odai, sąnariams, širdžiai, regėjimui ir kaulams sukuria atsparią imuninę sistemą ir išsaugo Jūsų moteriškumą. Jauskitės gerai ir pasitikėkite savimi!