Kaip išsaugoti gerą klausą?

Triukšmas lydi mus kasdien. Triukšmingoje aplinkoje sunkiau įvertinti įvairius garsus, triukšmas gali ne tik erzinti, bet ir kenkti klausai: jaučiamės pavargę ir norintys visiškos ramybės. Kartais atrodo, kad girdime triukšmą, nors esame tylioje aplinkoje. Klausa keičiasi ir su amžiumi. Nusilpus klausai, gali prireikti vitaminų – tam puikiai tinka „Tone“ tabletės klausai.

Su amžiumi susiję klausos pakitimai

Su amžiumi susijęs klausos susilpnėjimas vadinamas presbiaukuzija (lot. presbyacusia). Dažniausi nusiskundimai: sunku suprasti, kai kalbama tyliai, taip pat ūžimas ausyse. Žmogus dažnai prisitaiko prie klausos pakitimų, tačiau tai jį labai vargina. Žmonėms, kuriems susilpnėjo klausa, ypač svarbi jų psichologinė savijauta. Dažnai jie kenčia nuo liūdesio, nerimo, sumišimo, nesaugumo, mažesnio socialinio aktyvumo. Daug žmonių turi problemų dėl klausos, tačiau dauguma bando tai nuslėpti. Ne paslaptis – niekam nepatinka jaustis kitokiam, nenorima sukelti kitų žmonių pajuokos, nes nesi tikras, ar išgirsti viską, kas sakoma. Dėl šios priežasties daugelis žmonių pasirenka problemų neigimą ir teigia, kad viskas yra „kaip visada“.

Kaip išsaugoti gerą klausą?

Skandinaviškas maisto papildas „Tone“ sudėtyje turi grikių, mėlynių uogų, alpinijų šaknų, apynių spurgų, ginkmedžių ekstraktų, niacino, kalio ir magnio. Magnis padeda palaikyti normalią elektrolitų pusiausvyrą, o ginkmedžių lapų ekstraktas – periferinę kraujotaką, kuri ypač svarbi gerai klausai. Elektrolitai – tai įvairios druskos ir mineralai, kurie organizme sukuria elektrinius impulsus. Vidinės ausies dalys – ypač jautrios elektrolitų pusiausvyros pakitimams. Todėl elektrolitai organizmui reikalingi kaip automobiliui degalai. Atsiradus elektrolitų pusiausvyros pakitimams – gali sušlubuoti klausa.

Vartojimo ypatumai

Maisto papildas „Tone“ vartojamas gana paprastai. Užtenka išgerti dvi tabletes per dieną: vieną – ryte, kitą – vakare. „Tone“ tabletes klausai rekomenduojama vartoti bent 2 – 3 mėnesius. Tokiu būdu nuolatos palaikysite normalią periferinę kraujotaką, svarbiausių ausies dalių elektrolitų pusiausvyrą ir užtikrinsite sistemingą nervų sistemos veiklą. Nepamirškite, kad maisto papildai neatstoja tikro maisto vartojimo, todėl kartu su papildu turite pasirūpinti ir sveika bei subalansuota mityba.

Nepasiduokite išorinių garsų spaudimui ir džiaukitės klausos aštrumu. Išbandykite maisto papildą „Tone“ ir sustiprinkite savo atsparumą triukšmui! Maisto papildas.