Hair Volume – vitaminai plaukams

„Viskas prasidėjo prieš 31 metus, kai susilaukiau pirmojo vaikelio. Tuomet mano plaukai labai pasikeitė – pasidarė tokie ploni ir reti, jog ėmiau nerimauti, kad šviesis galvos oda. Maniau, kad taip bus visą likusį gyvenimą. Tačiau atradau Hair Volume™ tabletes su obuolių ekstraktu, kurios pakeitė mano plaukų būklę.“

Buvau netekusi vilties

Tinai – 55-eri, ji dirba vaikų darželyje auklėtoja. „Daug metų buvau beviltiškoje padėtyje, nes, gimus vaikams, man išslinko labai daug plaukų, jie tapo ploni ir reti. Galiausiai beveik pradėjo šviestis galvos oda. Tuomet tikrai pasidarė liūdna – vis dėlto plaukai yra mano asmenybės dalis,“ – prisimena Tina.

Sesers rekomenduoti Hair Volume – efektyvūs papildai plaukams

„Prieš keletą metų sužinojau, kad mano plaukų šaknys dėl šukuosenai formuoti naudojamų priemonių yra pažeistos. Išbandžiau daugybę įvairių produktų: nuo stiprių B grupės vitaminų iki įvairių šampūnų ir aliejų plaukams. Tačiau jokie vitaminai plaukams stiprinti nepadėjo!

Mano sesuo dirba konsultante vaistinėje ir maždaug prieš 4 mėnesius rekomendavo išbandyti tabletes plaukams Hair Volume. Ji sakė, kad pirkėjai vis grįžta nusipirkti šių tablečių, nes, jų teigimu, šie papildai plaukams padeda. Taigi sesuo nusprendė, kad Hair Volume verta išbandyti ir man,“ – sako Tina.

Nuostabiai augantys plaukai

„Ploni plaukai – mano šeimos bruožas, taigi kirpykloje turiu apsilankyti kiekvieną mėnesį. Tačiau dabar jaučiuosi nuostabiai, nes pastarąjį kartą kirpėja net paklausė, ką padariau savo plaukams, – jie tapo tvirtesni ir daug geriau atrodo. Plaukai – labai svarbi mano asmenybės dalis, todėl esu dėkinga Hair Volume, kad ir vėl galiu jais didžiuotis.“

Vitaminai plaukams stiprinti, kurių sudėtinės medžiagos palaiko normalų plaukų augimą

Hair Volume sudėtyje yra obuolių ekstrakto, kuris svarbus dėl jame esančio augimo faktoriaus procianidino B-2. Sudėtyje taip pat yra biotino ir cinko, padedančių palaikyti normalią plaukų būklę. O aminorūgštis L-cisteinas yra svarbi keratino, plauką sudarančios medžiagos, dalis. Dėl keratino plaukai yra tvirti ir lankstūs. Nepamirškite, kad taip pat svarbu įvairi bei subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Hair Volume tablečių galite įsigyti ir vaistinėse. Maisto papildas.