Greitas gyvenimo ritmas ir pagalba kepenims

Šiandieninis gyvenimo ritmas, atrodo, yra greitesnis nei bet kada anksčiau: žmonės pasineria į darbus, daug laiko praleidžia darbo išvykose ar komandiruotėse, intensyviai tvarko verslo reiklaus ir panašiai. Nuolatinis skubėjimas ir nesibaigiantys reikalai dažnai lemia neigiamus mitybos pokyčius. Vietoj subalansuotų pietų pasirenkamos greito maisto užkandinės. Dėl to sutrinka medžiagų apykaita, kuri, beje, lemia ir bendrą savijautą. Jeigu darbo ir rūpesčių sumažinti nepavyksta, o dėl laiko stokos ir toliau užkandžiaujate kaloringu, nesveiku maistu susirūpinkite pagalba savo organizmui. Virškinimo gerinimas veikliems žmonėms – būtinas. Tai pasiekti galima tiek maisto raciono keitimu, tiek naudojant maisto papildus.

Kas nutinka blogai maitinantis?

Nevisavertė mityba gali sutrikdyti virškinimą. Nekontroliuojant savo maisto raciono ir į burną dedant tai, kas pakliūva po ranka, organizmui daroma didelė žala: skrandžiui sunku suvirškinti kaloringą maistą, padidėja jo rūgštingumas, žarnyne ima kauptis dujos. Tai labai greitai lemia savijautos suprastėjimą, kiekviename žingsnyje žmogus jaučia sunkumą. Į visa tai numoti ranka jokiu būdu negalima. Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą ir ypač – kepenų būklę. Vienas iš būdų padėti sau yra „New Nordic“ maisto papildai kepenims. Jie turėtų būti vartojami kartu su sveikais, maistingais produktais. Tik taip kepenų būklė pagerės ir jausitės geresnės nuotaikos, būsite darbingi.

„Active Liver“ – efektyviam kepenų darbui

Šis maisto papildas skirtas kepenų veiklai palaikyti. Kepenys yra vienas pagrindinių organizmo filtrų (jose perdirbamos kenksmingos medžiagos, kurios vėliau iš kūno pašalinamos). Baltymų, angliavandenių, riebalų ar kitų medžiagų apykaitoje kepenys irgi dalyvauja ir atlieka svarbias funkcijas. Maitinantis nereguliariai, renkantis nesubalansuotą mitybą arba dominuojant kaloringam maistui, kepenų veikla sutrinka. Padėti gali maisto papildas „Active Liver", su kuriuo virškinimo gerinimas pasiekiamas lengviau. Be to, produktas užtikrina gerą kepenų ir tulžies veiklos palaikymą, padeda skaidyti riebalus.

Kokia šio maisto papildo sudėtis?

„New Nordic“ maisto papildai kepenims savo sudėtyje turi daug natūralių medžiagų. Vynuogių sėklų ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, jame yra daug polifenolių. Ciberžolės ir artišokai padeda skaidyti riebalus ir palaikyti efektyvų virškinimą. Kita sudedamoji šio produkto dalis yra cholinas, kuris ypač naudingas, norint iš kepenų pašalinti susikaupusius riebalus. Natūrali preparato sudėtis lemia greitą pagalbą žmogaus organizmui bei savijautos gerėjimą.

„Active Liver“ vartojimas

Šio maisto papildo vartojimas gana paprastas. Pakanka gerti vieną tabletę per dieną. Rekomenduojama ją užgerti nedideliu kiekiu vandens. Tokiu būdu bus geriau įsisavinami veiklieji elementai. Žinoma, vien maisto papildų geresnei savijautai – nepakanka. Dėmesį taip pat reikėtų skirti ir mitybos subalansavimui, poilsiui. Praturtinkite savo maisto racioną veikliaisiais elementai, taip virškinimo gerinimas bus pasiektas daug greičiau.

Atraskite „Active Liver“ teikiamą naudą ir padėkite patys sau!