Geresnė atmintis – nuo ko tai priklauso?

Atmintis – tai vienas iš esminių mūsų gyvenimo varikliukų. Efektyvus smegenų darbas ir gera atmintis mums padeda produktyviau dirbti ir pilnavertiškiau gyventi. Dažnai žmonės rūpinasi savo širdies, raumenų veikla, tačiau pamiršta, kad smegenys – tai visą mūsų kūno sistemą reguliuojantis organas. Smegenų stiprinimas turi būti nuolatinis ir pasikartojantis procesas. Tai atlikti padeda vitaminai smegenims ir specialūs atminties lavinimo pratimai.

Užsiėmimai, padedantys stiprinti atmintį

Ne paslaptis, kad mokykliniame amžiuje žmonės nori nenori yra verčiami lavinti atmintį, todėl smegenys nuolat patyrusios apkrovą metams bėgant praranda tą patį spaudimą ir tarsi aptingsta. Tai lemia susilpnėjusią atmintį. Norint, kad taip nenutiktų rekomenduojama nuolatos mesti sau iššūkį ir mokytis naujų dalykų. Tai gali būti užsienio kalba, sporto šaka, grojimas kokiu nors muzikos instrumentu ar kita mąstymo reikalaujanti veikla. Sveika gyvensena ir pakankamas miego kiekis taip pat ne mažiau prisideda prie geros atminties lavinimo.

Vitaminai atminčiai stiprinti

Taigi smegenų ir proto „gimnastika“ gali padėti išsaugoti atmintį ir pagerinti protinę veiklą. Tačiau, norint užsiimti efektyvesne protine „gimnastika“, vien knygų skaityti nepakanka. Tyrimai rodo, kad tik rūpestingas smegenų maitinimas gali užtikrinti ilgalaikį normalų smegenų ir protinės veiklos funkcionavimą, todėl šalia atliekamų pratimų siūloma vartoti ir maisto papildą „Clear Brain“. Šios tabletės savyje yra sukaupusios daug naudingų medžiagų, kurių vartojimas padeda palaikyti normalią protinę veiklą. „New Nordic“ vitaminai smegenims pripildyti graikinių riešutmedžių ekstrakto, kuris turi organizmui labai reikalingų omega – 3 riebalų rūgščių, mineralų ir antioksidantų. Taip pat „Clear Brain“ turi pajūrinių pušų žievės standartizuoto ekstrakto, kuriame esantys polifenoliai padeda palaikyti normalią kapiliarų kraujotaką, o tai lemia galvos smegenų funkcionalumą. Tačiau tai ne visos maisto papildo „Clear Brain“ veikliosios medžiagos – jame taip pat yra juodųjų pipirų ir raudonėlių ekstraktų, jodo, vitaminų B1, B6, B12 ir B3 bei pantoteno rūgšties. Visas šis medžiagų kompleksas telpantis vienoje tabletėje užtikrina kognityvinės, protinės ir nervų sistemos funkcionavimą.

Kaip vartojami šie vitaminai?

Clear Brain“ vartojimas tikrai paprastas ir nesudėtingas. Jums užteks išgerti dvi tabletes valgio metu.

Tiek jauniems, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms skirtas maisto papildas tampa puikiu pagalbininku, norint per trumpą laiką įsisavinti daug informacijos. Maisto papildų veiksmingumas yra efektyvus, jei kartu palaikote sveiką gyvenseną ir rūpinatės savo subalansuota mityba. Sustiprinkite savo atminties aštrumą ne tik atlikdami atminties lavinimo pratimus, bet ir pamaitindami smegenis reikalingais vitaminais! Maisto papildas.