Efektyvus būdas ieškantiems, kaip sulieknėti

Žaliosios kavos pupelės ir gliukomananas privertė mokslininkus sušukti: „Ko gero, tai geriausias būdas ieškantiems, kaip greitai numesti svorio!“

Lietuvoje apie 60 proc. vyrų ir 40 proc. moterų turi antsvorio. Coffee Diet™ su žaliųjų kavos pupelių ekstraktu yra naujas „ginklas“ kovojant su nereikalingais kilogramais.
Sveika mityba ir fizinis aktyvumas yra svorio metimo pagrindas. Tačiau yra nepaprastų produktų, žinomų kaip „supermaistas“, kurie padeda dar efektyviau atsikratyti svorio. Vienas jų – gliukomananas.
Gliukomananas ir žaliosios kavos pupelės Coffee Diet sudėtyje yra tam, kad jums nereikėtų nieko keisti. Svarstant, kaip greitai numesti svorio, jums nebūtina specialiai sportuoti ar drastiškai keisti mitybos įpročių. Panašu, kad tai gali būti greitas būdas atsikratyti įkyrėjusių kilogramų.

Kodėl svoris didėja?

Greitas maistas, sėdimas darbas, patogi sofa priešais televizorių, įvairūs užkandžiai, fizinio aktyvumo trūkumas turi įtakos kūno svorio didėjimui, nes gauname daug daugiau kalorijų, nei reikia mūsų organizmui. O kur dar stresas…

Stresas ir kūno svoris

Stresas mus lydi kasdien. Jis ne tik turi daug įtakos mūsų psichologinei savijautai, bet ir skatina sparčiau gamintis alkį sukeliantį hormoną. Norėdami kompensuoti emocinį diskomfortą, dažniausiai nesusimąstydami valgome tiek, kiek telpa, užkandžiaujame tarp valgymų, kad nuslopintume nerimą, stresą ir patirtume malonumą bei atsipalaiduotume.

Išeitis yra

Skandinavų kompanija „New Nordic“, pasitelkdama naujausias mokslo žinias, iš žaliųjų kavos pupelių ekstrakto ir „superskaidulų“ gliukomanano sukūrė tabletes Coffee Diet, padedančias svarstantiems, kaip sulieknėti, nes jų sudėtyje esantis gliukomananas padeda mažinti kūno svorį.

Kodėl Coffee Diet toks puikus?

Įrodyta, kad Coffee Diet sudėtyje esantis gliukomananas, gaunamas iš leopardinių amorfofalų (lot. Amorphophallus konjac K. Koch) šaknų, padeda mažinti svorį geriau nei vien tik dietos laikymasis. Teigiamas poveikis pastebimas per parą prieš valgį vartojant 3 g gliukomanano trimis porcijomis po 1 g, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos. Žaliosiose kavos pupelėse yra biologiškai veiklios medžiagos – chlorogeno rūgšties, kuri suskyla pupelių skrudinimo metu. O vitaminas B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, todėl nereikia ieškoti papildomų būdų norint sulieknėti. Taip pat svarbu įvairi bei subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Coffee Diet YPATUMAI

  • Vartotojų gerai įvertintas žaliosios kavos ekstraktas
  • Patvirtintas gliukomanano svorį mažinantis poveikis
  • Padeda lengviau laikytis dietos
  • Suvartojama mažiau kalorijų

Coffee Diet tablečių galite įsigyti ir vaistinėse. Maisto papildas.