Blue Berry – švediški vitaminai akims

Nuostabu turėti gerą regėjimą, kai esi vyresnis!

„Prieš keletą metų pastebėjau, kad mano akys tapo labai jautrios. Vos išėjus iš namų, netgi esant ramiam orui, jos pradėdavo ašaroti, niežtėti, todėl vengiau eiti į lauką vėsią, vėjuotą ar labai saulėtą dieną. Sunku buvo skaityti ar žiūrėti televizorių. Tačiau dabar esu labai laiminga, nes atradau švediškas Blue Berry tabletes. Akys nustojo ašaroti, tapo daug lengviau skaityti, pajutau, kad geriau įžiūriu daiktus. Nuostabu turėti gerą regėjimą, kai esi vyresnis“, – džiaugiasi 65-erių Mona.

Mona yra veikli moteris. Prieš keletą metų ji pastebėjo, kad dėl nuolat sudirgusių ir ašarojančių akių pablogėjo regėjimas. Todėl ji vengdavo eiti į lauką vėjuotą, šaltą ar labai saulėtą dieną. Akių specialistas jai pasakė, kad pablogėjęs regėjimas, paraudusios akys gali būti susiję su amžiumi, todėl nieko negalima padaryti.

Sužinojo apie Blue Berry tabletes

Kartą Mona laikraštyje perskaitė apie švediškas tabletes Blue Berry, kurios padėjo daugeliui pašalinti panašias regėjimo problemas, ir labai susidomėjo. „Sužinojau, kad Blue Berry sudėtyje yra natūralių biologiškai veiklių medžiagų, kurios naudingos akims ir regėjimui. Apie mėlynes ir liuteiną buvau girdėjusi anksčiau, tačiau apie akišveites nieko nežinojau. Todėl nuspendžiau išbandyti Blue Berry.“

Džiaugiasi išbandžiusi Blue Berry

„Jau kurį laiką vartoju Blue Berry tabletes ir pastebėjau, kad net ilgai skaitant akys neašaroja, nepavargsta, raidės nesilieja. Tuomet supratau, kokie efektyvūs yra Blue Berry akių vitaminai. Esu labai laiminga, kad atradau Blue Berry tabletes! Dabar jas rekomenduoju visiems savo draugams ir pažįstamiems“, – džiaugdamasi pasakoja Mona.

Ar žinote, kad...

Vienas svarbiausių ir nuostabiausių žmogaus jutimų – rega. Akis – jutimo organas, kuris žmogui teikia daugiausiai informacijos ir padeda palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Akių gebėjimas fokusuoti ryškų ir aiškų vaizdą gali pasikeisti, kai akims trūksta maisto medžiagų. Žmonės tai pajunta, kai skaito esant blogam apšvietimui, vairuodami automobilį naktį ar, pavyzdžiui, norėdami į adatą įverti siūlą. Todėl akimis reikia rūpintis nuolat ir jas tinkamai maitinti, taip pat būtini akių pratimai.

Originalūs švediški Blue Berry vitaminai akims

Tablečių Blue Berry sudėtyje yra akims naudingų mėlynių ir akišveičių ekstraktų. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą. Vaistinių akišveičių ekstraktas padeda palaikyti normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Blue Berry sudėtyje taip pat yra liuteino, kurio randama akies geltonojoje dėmėje makuloje, atsakingoje už centrinį matymą.

Blue Berry Omega 3 kapsulių sudėtyje papildomai yra omega-3 riebalų rūgščių – eikozapentaeno rūgšties (EPR) ir dokozaheksaeno rūgšties (DHR), vitamino A, cinko. Vitaminas A ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą. DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą, kai jos per parą suvartojama 250 mg.

Blue Berry Plus Eye vitamin tablečių sudėtyje, be augalinių ekstraktų, dar yra vario, cinko ir vitamino A.

Kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamą Blue Berry produktą, nes sudedamosios dalys pritaikytos individualiems žmogaus poreikiams. Taip pat svarbu įvairi bei subalansuota mityba, sveikas gyvenimo būdas ir reguliarūs akių pratimai.

Tai įdomu!

Gaminant Blue Berry vartojamas laukinių mėlynių (lot. Vaccinium myrtillus) uogų ekstraktas. Laukinės mėlynės Švedijoje ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai veiklių medžiagų ir intensyvios spalvos. Mėlynių nauda regėjimui buvo pastebėta dar Antrojo pasaulinio karo metais, kai britų lakūnai dalyvaudavo naktinėse oro atakose.

Produktų Blue Berry galite įsigyti ir vaistinėse. Maisto papildai.