Būkite sveiki

 • Greitas gyvenimo ritmas ir pagalba kepenims

  Šiandieninis gyvenimo ritmas, atrodo, yra greitesnis nei bet kada anksčiau: žmonės pasineria į darbus, daug laiko praleidžia darbo išvykose ar komandiruotėse, intensyviai tvarko verslo reiklaus ir panašiai. Nuolatinis skubėjimas ir nesibaigiantys reikalai dažnai lemia neigiamus mitybos pokyčius. Vietoj subalansuotų pietų pasirenkamos greito maisto užkandinės. Dėl to sutrinka medžiagų apykaita, kuri, beje, lemia ir bendrą savijautą. Jeigu darbo ir rūpesčių sumažinti nepavyksta, o dėl laiko stokos ir toliau užkandžiaujate kaloringu, nesveiku maistu susirūpinkite pagalba savo organizmui. Virškinimo gerinimas veikliems žmonėms – būtinas. Tai pasiekti galima tiek maisto raciono keitimu, tiek naudojant maisto papildus.

  Kas nutinka blogai maitinantis?

  Nevisavertė mityba gali sutrikdyti virškinimą. Nekontroliuojant savo maisto raciono ir į burną dedant tai, kas pakliūva po ranka, organizmui daroma didelė žala: skrandžiui sunku suvirškinti kaloringą maistą, padidėja jo rūgštingumas, žarnyne ima kauptis dujos. Tai labai greitai lemia savijautos suprastėjimą, kiekviename žingsnyje žmogus jaučia sunkumą. Į visa tai numoti ranka jokiu būdu negalima. Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą ir ypač – kepenų būklę. Vienas iš būdų padėti sau yra „New Nordic“ maisto papildai kepenims. Jie turėtų būti vartojami kartu su sveikais, maistingais produktais. Tik taip kepenų būklė pagerės ir jausitės geresnės nuotaikos, būsite darbingi.

  „Active Liver“ – efektyviam kepenų darbui

  Šis maisto papildas skirtas kepenų veiklai palaikyti. Kepenys yra vienas pagrindinių organizmo filtrų (jose perdirbamos kenksmingos medžiagos, kurios vėliau iš kūno pašalinamos). Baltymų, angliavandenių, riebalų ar kitų medžiagų apykaitoje kepenys irgi dalyvauja ir atlieka svarbias funkcijas. Maitinantis nereguliariai, renkantis nesubalansuotą mitybą arba dominuojant kaloringam maistui, kepenų veikla sutrinka. Padėti gali maisto papildas „Active Liver", su kuriuo virškinimo gerinimas pasiekiamas lengviau. Be to, produktas užtikrina gerą kepenų ir tulžies veiklos palaikymą, padeda skaidyti riebalus.

  Kokia šio maisto papildo sudėtis?

  „New Nordic“ maisto papildai kepenims savo sudėtyje turi daug natūralių medžiagų. Vynuogių sėklų ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, jame yra daug polifenolių. Ciberžolės ir artišokai padeda skaidyti riebalus ir palaikyti efektyvų virškinimą. Kita sudedamoji šio produkto dalis yra cholinas, kuris ypač naudingas, norint iš kepenų pašalinti susikaupusius riebalus. Natūrali preparato sudėtis lemia greitą pagalbą žmogaus organizmui bei savijautos gerėjimą.

  „Active Liver“ vartojimas

  Šio maisto papildo vartojimas gana paprastas. Pakanka gerti vieną tabletę per dieną. Rekomenduojama ją užgerti nedideliu kiekiu vandens. Tokiu būdu bus geriau įsisavinami veiklieji elementai. Žinoma, vien maisto papildų geresnei savijautai – nepakanka. Dėmesį taip pat reikėtų skirti ir mitybos subalansavimui, poilsiui. Praturtinkite savo maisto racioną veikliaisiais elementai, taip virškinimo gerinimas bus pasiektas daug greičiau.

  Atraskite „Active Liver“ teikiamą naudą ir padėkite patys sau!

 • Mieliagrybių dauginimasis ir jų įtaka virškinimui

  Pavalgius nesveiko maisto, vartojus alkoholio ar išgėrus daug kavos pilvo srityje jaučiamas sunkumas. Liaudiškai sakoma, kad pradėjo pūsti pilvą, o iš tikrųjų žarnyne dėl atsiradusio disbalanso pradėjo daugintis mieliagrybiai. Natūralu, kad toks jausmas nėra malonus, todėl stengiamasi ieškoti priežasčių, kodėl jis kyla ir kaip su juo susidoroti. Kovoje su mieliagrybiais padeda teisingi mitybos įpročiai arba maisto papildai žarnynui ir virškinimui.

  Kas yra mieliagrybiai?

  Mieliagrybiai tai žmogaus organizme gyvenantys vienaląsčiai organizmai, kurie nekenkia žmogaus organizmui, tačiau sukuria diskomforto jausmą. Jiems staiga pradėjus daugintis ir jų skaičiui viršijus normą pradedama prastai jaustis: atsiranda pilvo tempimas, nemalonus pūtimas. Paprasčiau tariant, sutrikdomas virškinimas. Tokiu atveju, žinoma, galima bandyti laukti ir tikėtis, kad tokie simptomai praeis savaime, tačiau daug veiksmingiau reguliariai vartoti tabletes, kurios sumažina nemalonius pojūčius ir užkerta kelią mieliagrybių atsiradimui. Maisto papildai žarnynui ir virškinimui tam puikiai tinka.

  Kaip sustabdyti mieliagrybių dauginimąsi?

  Mieliagrybių dauginimąsi skatina cukrus ir saldūs produktai (tai gali būti saldinti vaisvandeniai, net itin saldūs vaisiai). Todėl viską reikia vartoti saikingai. Mielėms skaidant cukrų jos išskiria toksinus (mūsų organizmui nuodingas medžiagas), jaučiamės labiau pavargę nei įprastai, žarnyne pradeda kauptis dujos, taip pat sudirgsta oda. Tie patys požymiai gali pasireikšti ir tada, kai suaktyvėjus mieliagrybiams yra vartojami rūgštūs ar rūgimo procesą skatinantys produktai, pavyzdžiui, vynas ar sojos padažas. Visgi, mielių dauginimasis paprastai užklumpa netikėtai. Viena iš alternatyvų išvengti nemalonių pojūčių ir pilvo pūtimo yra „Dida“ tabletės, kurias, vartojant reguliariai, įmanoma sureguliuoti virškinimą ir užkirsti kelią pilvo pūtimui.

  Maisto papildas „Dida“ - kaip jis veikia?

  Šiose ,,Dida“ tabletėse yra augalinių komponentų tokių, kaip cinamonas, česnakai, čiobreliai, raudonėliai, pipirmetė, kardamonas. Šios medžiagos padeda palaikyti gerą Jūsų savijautą. Jau nuo seno žinoma cinamono nauda – jis palaiko sklandų virškinimą. Kiti augaliniai komponentai reguliuoja dujų kaupimąsi žarnyne, vidurių pūtimą (pipirmėtės ir pankoliai), turi antiseptinių savybių (česnakai ir čiobreliai). Todėl galite būti tikri, kad per didelis mieliagrybių dauginimasis ir nemalonūs pojūčiai bus suvaldyti.

  Kaip turi keistis mityba vartojant maisto papildą ,,Dida“?

  Pagrindiniai veiksniai, ko turėtų būti atsisakoma arba sumažinama iki minimalios dozės, yra saldumynai, cukraus vartojimas, kava bei alkoholis. Jie skatina daugintis mieliagrybius. Žinoma, patartina vengti ir riebaus maisto, kuris apsunkina organizmą ir apkrauna virškinimo sistemą. Rekomenduojama valgyti daug daržovių (virtų ar šviežių) bei užsiimti mėgstamu sportu. Taip lengviau iš organizmo pasišalins toksiškos medžiagos. Taip pat siūloma geriau rinktis baltymais praturtintą maistą ir vengti aštraus ar daug angliavandenių turinčio maisto (jie tik padidins virškinimo sistemos jautrumą).

  Maisto papildai žarnynui ir virškinimui gali tapti Jūsų geros savijautos vedliu. Išbandykite „New Nordic“ siūlomą produktą „Dida“ ir, subalansavę savo mitybą, jauskitės lengviau.

 • Kodėl svarbu palaikyti stiprius kaulus?

  Kaulai ir jų stiprumas yra svarbūs visais gyvenimo etapais, juk tai – viso kūno atrama ir organų apsauga (veikianti tarsi šarvas). Nuo pat žmogaus gimimo kreipiamas didelis dėmesys normaliam kaulinio audinio formavimuisi ir kaulų vystymuisi. Nors gali atrodyti, jog šis procesas vyksta natūraliai, tačiau didelės įtakos turi ir pats žmogus. Prie to prisideda ne tik aktyvus laisvalaikis, mityba, bet ir vitaminai bei mineralai kaulams.

  Kas stiprina kaulus?

  Žmogaus organizmas natūraliai stiprina kaulus iki 30 – ies metų, kol jie pilnai susiformuoja. Iki šio amžiaus kaulai regeneruojasi lengviau, todėl susilaužius ranką ar koją trauma sugyja kiek greičiau. Vis dėlto, bėgant metams, kaulai tampa vis trapesni. Todėl labai svarbu jau nuo pat ankstyvo amžiaus pradėti stiprinti kaulus. Iš esmės, kaulų stiprinimas – tai viso gyvenimo procesas. Tam, kad tas procesas būtų efektyvus patariama valgyti daug salotų, brokolių, jūros gėrybių, nevengti kiaušinių. Tačiau norint sustiprinti kaulus, svarbu ne tik iš maisto medžiagų gaunami mineralai kaulams.

  Reikia atkreipti dėmesį ir į suvartojamus skysčius bei jų vartojimo įpročius. Rekomenduojama sumažinti kofeino ir alkoholio kiekį iki minimumo: per didelis šių skysčių suvartojimas užkerta kelia kalcio įsisavinimui, kuris itin svarbus kaulų tvirtumui. Žinoma, sportas taip pat itin svarbus, jis ne tik stiprina kaulus, bet ir užtikrina gerą žmogaus savijautą. Kita vertus, nors visi šie veiksniai svarbūs, su maistu gaunami vitaminai ir mineralai ne visada gali pilnai užtikrinti būtiną jų kiekį organizme, todėl maisto papildai kaulų stiprinimui yra labai svarbūs.

  Maisto papildai kaulams: kokios jų sudėtinės dalys?

  „New Nordic“ sukurti „Mineralai kaulams“ savo sudėtyje turi pagrindines kaulams reikalingas medžiagas. Tai – kalcis, magnis bei vitaminas D. Šių maisto papildų sudėtyje esantys kalcis ir magnis reikalingi gerai kaulų būklei, padeda palaikyti normalią raumenų veiklą, todėl raumenys ne taip greitai pavargsta. Vitaminas D svarbus ne tik emocinės būklės stabilizavimui, bet ir kalcio bei fosforo absorbcijai (įsisavinimui). Vos trys elementai sukuria puikų kompleksą, kuris gali būti pritaikomas įvairaus amžiaus grupėms.

  Nenumokite ranka į savo kaulų būklę. Atkreipkite dėmesį ne tik į savo maisto racioną, bet ir Jums reikalingų vitaminų būtinybę. Tegul maisto papildai kaulų stiprinimui kartu su subalansuota mityba padeda palaikyti gerą kaulų būklę.

 • Stiprus imunitetas ir gera savijauta svarbūs kiekvienam

  Žmogaus organizmas kasdien išgyvena įvairius pakilimus ir nuosmukius. Tai glaudžiai susiję su emocijomis, rūpesčiais ir, žinoma, bendra organizmo sveikata. Dažnai intensyvus gyvenimo ritmas lemia, kad mažiau miegame, daugiau dirbame, nesveikai maitinamės. Visa tai daro neigiamą įtaką mūsų savijautai, tampame ne tokie aktyvūs, dažniau sergame, iškyla rizika sutrikti nervų sistemai. Kartu su tuo silpnėja ir imuninė sistema. O kaip viso to galima išvengti?

  Stiprinkite imunitetą ir nervinę sistemą

  Bene pagrindinis geros savijautos veiksnys yra tinkamas poilsis. Todėl imuniteto stiprinimas turėtų prasidėti būtent nuo jo. Miegas ne tik gerina emocinę būklę, bet ir suteikia energijos. Prie bendros sveikatos labai prisideda ir subalansuota mityba. Todėl, jei norite palaikyti organizmo atsparumą, valgykite visavertį maistą, pavyzdžiui, daug sezoninių daržovių. Nervų sistemai ir imuniteto palaikymui taip pat rekomenduojama vartoti tam skirtus maisto papildus. Vieni tokių – „Folkepillen“.

  Maisto papildai imuninei sistemai – kuo jie ypatingi?

  Paprastai imunitetui palaikyti skirti maisto papildai pasižymi dideliu vitaminų ir kitų medžiagų kompleksu, o tai reiškia, kad vienoje tabletėje galima rasti daug skirtingų komponentų, kurie papildo Jūsų kasdienę mitybą ir stiprina imuninę sistemą. „Folkepillen“, skirti imunitetui ir energijos palaikymui, savo sudėtyje taip pat turi daug veikliųjų medžiagų.

  Imuniteto palaikymas pasiekiamas su vitaminų A, D, C, B6 ir B12 pagalba. Taip pat prie to prisideda selenas, folio rūgštis, varis bei cinkas. Energijos palaikymui skirti roboflavinas, niacinas, magnis, pantoteno rūštis bei B grupės vitaminai leidžia būti ištvermingiems ir ilgiau išlaikyti energiją.

  Kaip vartoti „Folkepillen“?

  Reikia gerti 2 tabletes valgio metu. Rekomenduojama užsigerti nedideliu kiekiu vandens. Šie multivitaminai gali būti vartojami nuo 11 metų amžiaus, tačiau, kaip ir vartojant bet kokius maisto papildus, reikia atsižvelgti ir į savo mitybos bei gyvensenos įpročius.

  Sustiprinkite savo imuninę ir nervų sistemą bei jauskitės kupini jėgų. Išbandykite „Folkepillen“ ir kasdien iššūkius priimkite ramiau!

 • Sveikos kepenys – geros savijautos priežastis

  Daugumą suvalgyto maisto, išgertų gėrimų filtruoja būtent kepenys. Nuo to, kaip bus užtikrinta ši kepenų funkcija, priklauso, kokios medžiagos bus pasisavintos, kokios paliktos atsargai, o kokios pašalintos. Kepenims veikiant netinkamai, reikiamos medžiagos yra neįsisavinamos ir imamas jausti jų trūkumas, kas gali veikti net asmens nuotaiką.

  Ką daro kepenys?

  Ne veltui sakoma, kad didžiausias žmogaus organas – kepenys, yra organizmo filtras. Pagrindinės jų veiklos yra šios:

  • Šalinti žalingas medžiagas;
  • Skaidyti riebalus, angliavandenius, baltymus;
  • Saugoti organizmui reikalingas medžiagas (įvairūs vitaminai, gliukozė, skirta energijai);
  • Filtruoti kraują.

  Visa tai sudėjus, galima matyti, kad pagrindinė kepenų funkcija yra užtikrinti sklandų žmogaus organizmo funkcionavimą. Jei kepenys veikia netinkamai, kūnas gali siųsti šiuos signalus:

  • Oda geltonuoja;
  • Niežtinti, jautri oda;
  • Keičiasi šlapimo spalva;
  • Nuolatinis nuovargis.

  Pastebėjus šiuos signalus, aktualu peržvelgti savo mitybą, fizinį aktyvumą ir stengtis padėti kepenis. Tam gali padėti maisto papildai kepenims.

  Kas kenkia kepenims?

  Nors kepenys gali save atnaujinti, greitėjantis gyvenimo tempas dažnai užkrauna didesnį krūvį nei šis organas gali susidoroti. Labiausiai kepenims gali pakenkti netinkamas maistas, besaikis alkoholio vartojimas, tam tikri antibiotikai. Šie žalingi įpročiai susilpnina kepenų funkciją iš sistemos šalinti toksinus, todėl asmuo dažniau jaučiasi pavargęs, pablogėja savijauta.

  Norint išlaikyti normalią kepenų veiklą, labai svarbi subalansuota mityba, saikus stipriųjų gėrimų, kavos vartojimas, tinkamas miego kiekis. Pravartu išlaikyti ir stabilų fizinį aktyvumą, kuris gali pagreitinti organizmo darbą greičiau skaidyti riebalus, išnaudoti angliavandenius ir perteklinę energiją.

  Kuo padeda „Active Liver“ maisto papildas kepenims?

  Siekiant palaikyti gerą savijautą ir tinkamą kepenų funkcionavimą, rekomenduojama vartoti maisto papildus kepenims. Maisto papildo „Active Liver“ sudėtyje yra kepenims naudingų medžiagų: ciberžolių, artišokų, cholino. Kartu šios medžiagos gali padėti išlaikyti normalų kepenų funkcionavimą.

 • Kraujo cukringumas – kaip to išvengti?

  Kiekvienas kartais pasilepina saldainiais, cukraus sudėtyje turinčiais gėrimais ar pyragais. Tačiau nuolatinis cukraus vartojimas suteikia ne tik malonumą: tai gali ir neigiamai veikti Jūsų organizmą, normalus cukraus kiekis kraujyje – pakinta.

  Ką daro cukrus?

  Cukrus pats savaime nėra žalingas. Jo galima rasti įvairiuose vaisiuose ar daržovėse. Tinkamas jo kiekis suteikia žmonėms daugiau energijos, kad jie galėtų sportuoti ar atlikti norimus darbus. Tačiau, jei iš cukraus gaunama energija nėra panaudojama, tuomet jis ima kauptis riebalų sluoksnyje.

  Cukrus yra skirstomas į dvi kategorijas:

  • Gliukozė: tai ta cukraus rūšis, kurios reikalauja kūnas. Ji reikalinga tam, kad būtų palaikomas darbingas energijos lygis.
  • Fruktozė: „blogoji“ cukraus rūšis, dėl kurios kinta normalus cukraus kiekis kraujyje. Ji skaidoma tik kepenyse, paprastai tai sukelia didesnį stresą kūnui, ši rūšis dažniau keliauja į riebalų sluoksnį, nėra panaudojama energijai.

  Abi šias cukraus rūšis galima rasti tiek natūraliuose (vaisiuose, daržovėse), tiek ir pagamintuose (saldžiuosiuose gėrimuose, šokolado batonėliuose) produktuose. Pastarųjų sudėtyje randama „blogoji“ cukraus rūšis – fruktozė. Dėl to produktų, turinčių daug fruktozės, kiekį labiausiai reikėtų mažinti, daugiau vartoti cukraus kiekį normalizuojančių produktų. Tokį poveikį turi šilkmedžiai. Tuo pat metu patartina didinti ir fizinį aktyvumą.

  Kada cukraus yra per daug?

  Kaip ir dauguma maisto produktų, cukrus nėra žalingas mažais kiekiais, tačiau kai kuriems gali būti sunku suprasti, kada jį reikėtų pradėti riboti. Ar normalus cukraus kiekis kraujyje jau viršytas, galite suprasti iš šių kūno signalų:

  • Norisi valgyti saldžiai;
  • Dienos eigoje jaučiate nuovargį;
  • Jūsų nuotaikos dažnai keičiasi;
  • Po truputį auga svoris (arba negalite jo numesti);
  • Dantyse dažnai atsiranda skylių;
  • Įprasti saldumynai neatrodo tokie saldūs.

  Jei pastebėjote savyje daugumą šių signalų, didelė tikimybė, kad Jums metas mažinti valgomų saldumynų kiekį.

  Kodėl naudinga vartoti maisto papildą „Mulberry“?

  Norint palaikyti gerą formą, ne visuomet pakanka tinkamai subalansuotos mitybos ir fizinio aktyvumo. Jei Jūsų cukraus kiekis kraujyje yra padidėjęs, rekomenduojama ieškoti papildomos pagalbos. „Mulberry“ sudėtyje esančios medžiagos padeda palaikyti optimalų kraujo cukringumą.

  Pagrindinis „Mulberry“ ingredientas: – baltasis šilkmedis, o tiksliau jo lapų ekstraktas. Nuo seno žinoma, kad šilkmedis naudingas asmenims, turintiems padidėjusį cukraus kiekį kraujyje. Patekusios į kūną, medžiagos palaiko normalią angliavandenių apykaitą.

 • Puiki organizmo virškinimo veikla – kaip tai pasiekti

  Apie virškinimą dažnas susimąsto tik tada, kai jis ima streikuoti, prasideda pilvo pūtimas ar kitos problemos. Virškinimas yra vienas sudėtingiausių žmogaus kūne vykstančių procesų. Jis apima ne vieną organą, todėl net ir kažkurio vieno sutrikimas gali paveikti visą sistemą. Gerai funkcionuojanti virškinimo sistema padeda žmogui jaustis pailsėjusiam bei išlaikyti savo kūno formas.

  Kaip veikia virškinimas?

  Maisto skaidymas prasideda burnoje. Ne veltui sakoma, kad maistą reikia smulkiai sukramtyti: vėliau skrandžio sultims yra lengviau jį suskaidyti. Sukramtytas maistas stemple slenka žemyn, kol pasiekia skrandį. Čia prasideda pagrindinis virškinimas, kai maisto likučiai pradeda maišytis su skrandžio sultimis. Vėliau maistas stumiamas į plonąsias žarnas, kol galiausiai nesuvirškinti likučiai yra pašalinami. Virškinimo kokybę veikia daugelis veiksnių.

  Kas kenkia virškinimui?

  Virškinimo funkcijos tiesiogiai priklauso nuo valgomo maisto. Jei maitinamasi neteisingai, vartojama daug cukraus, alkoholio, kavos, riebaus maisto, tuomet virškinimo sistema sutrinka. Norint išvengti virškinimo sutrikimų, turėtumėte rinktis subalansuotą mitybą. Būtina į racioną įtraukti vaisius, daržoves, sveikų grūdų produktus: maitintis pagal rekomenduojamą maisto piramidę. Racione turi figūruoti ir tam tikri prieskoniai, ne tik pagerinantys skonį, bet ir virškinimą.

  Dar viena virškinimo grėsmė: mieliagrybiai. Virškinamuosiuose organuose randami mieliagrybiai, kurie per greitai augdami gali sukelti daug problemų: prasideda pilvo pūtimas, atsiranda nuovargis. Organizme būtina subalansuoti gerąją žarnyno mikroflorą, antraip diskomfortas Jus lydės kiekviename žingsnyje. Stenkitės užtikrini, kad organizme esantys mieliagrybiai daugintųsi priimtinu tempu. Tam svarbu valdyti ir suvartojamo cukraus kiekį (jis tik paspartina jų augimą).

  Kaip palaikyti virškinimo funkcijas?

  Deja, ne visuomet pavyksta išlaikyti subalansuotą mitybą: esant greitam gyvenimo tempui, maistas dažnai nevisiškai sukramtomas, ne itin atidžiai pasirenkami produktai, pamirštamas sportas. Norint išlaikyti funkcionalią virškinimo sistemą, reikalingi papildomi vitaminai ir medžiagos, kurias galima rasti maisto papilde „Dida“.

  „Dida“ gaminama pagal skandinavišką receptą. Sudėtyje gausu medžiagų, kurios buvo naudojamos ir apie jų gerąsias savybes buvo žinoma daugiau nei 5 000 metų. Tai – cinamomas, raudonėliai, kardamonas, česnakai, čiobreliai, pipirmėtės, pankoliai, niacinas. Didžiausia raudonėlių, kardamono, cinamono nauda – palaikyti normalų virškinimą.

  Svarbu prisiminti, kad neužtenka vien tik vartoti maisto papildus. Turite patys imtis iniciatyvos ir sureguliuoti savo mitybą. Tik taip galėsite užtikrinti visada sklandžiai veikiančią virškinimo sistemą ir teigiamą savijautą. Medžiagų apykaitą gali pagreitinti sportas, todėl nenumokite ranka į fizinį aktyvumą.

 • Akys, jų svarba ir stiprinimas

  Kada paskutinį kartą rūpinotės savo akimis? Akys – vienas svarbiausių žmonių jutimo organų, leidžiančių visapusiškai suvokti aplinką. Tačiau retas skiria laiko atlikti akių mankštas, ieškoti, kokie vitaminai akims jiems būtų naudingi, nesubalansuoja mitybos, nedaro pertraukų akis taip varginančio darbo metu.

  Ko reikia akims?

  Kaip ir kiekvienu kūne esančiu organu, akimis būtina rūpintis kasdien. Visų pirma, reikalingi nuolatiniai pratimai akims, kurie stiprina jų raumenis. Per dieną tai galima padaryti kelis kartus žiūrint pakaitomis tai į arti esantį daiktą, tai į tolį, kreipiant žvilgsnį į skirtingas puses.

  Akių sveikatai taip pat labai svarbi subalansuota mityba. Norėdami išlaikyti sveikas akis, į savo racioną turėtumėte įtraukti:

  • Omega-3 riebalus;
  • Cinką;
  • C vitaminą;
  • E vitaminą;
  • Liuteiną;
  • Antioksidantų turinčius produktus.

  Pratimai, minėtos medžiagos ir vitaminai akims itin reikalingi norint išsaugoti gerą regėjimą. Didelį kiekį akims tinkamų medžiagų turi mėlynės, morkos bei špinatai. Sveikomis akimis taip pat galėsite džiaugtis ir atsisakę žalingų įpročių.

  Akių apsauga

  Norint, kad akys būtų sveikos, vien tik subalansuotos mitybos ar mankštos – nepakanka. Jas reikia saugoti ir nuo išorinių grėsmių. Vasarą rekomenduojama akis pridengti akiniais nuo saulės, kad jų neveiktų kenksmingi UV spinduliai. Kai kurie lęšiai iš karto gaminami su šia apsauga.

  Ne ką mažiau akims kenkia ir elektronikos prietaisai, todėl vertėtų daryti nuolatines pertraukas. Jei ilgai susikaupę žiūrėsite į kompiuterio ekraną, Jums gali pradėti lietis vaizdas, skaudėti akis, galvą, kaklą, pečius.

  Pagalba akims

  Dėl nuolatinio darbo kompiuteriu, amžiaus ar besaikio spoksojimo į telefono ekraną, akys ir regėjimas ima prastėti: ilgainiui nebepadeda net pratimai akims, subalansuota mityba ir kitokia, jau pavėluota akių apsauga. Todėl reikėtų pasirinkti tinkamus maisto papildus, galinčius padėti išsaugoti sveikas akis kuo ilgiau.

  Tai galima padaryti vartojant maisto papildą „Blue Berry Plus Eyevitamin“. Šiuose vitaminuose suderintos akims naudingos medžiagos: mėlynės, vaistinių akišveičių ekstraktas, vitaminas A, cinkas. Kartu su akių mankštomis ir subalansuota mityba, šios tabletės padės išsaugoti normalias regėjimo, tinklainės funkcijas. „Blue Berry Plus Eyevitamin“ rekomenduojamas tiems, kurie dirba kompiuteriu, vairuoja, taip pat tiems, kurių regėjimas jau yra silpnesnis, kadangi sudėtyje esančios mėlynės padeda palaikyti normalų regėjimą.

  Akių priežiūra yra vienas svarbiausių dalykų, leidžiančių išlaikyti aukštą gyvenimo kokybę. Daugelis susiduria su akių problemomis vyresniame amžiuje, ilgai būdami akims nesveikoje aplinkoje: norint to išvengti, būtini specialūs papildai ar vitaminai akims. Jei pastebėjote, kad keičiasi Jūsų regėjimas, turėtumėte iš karto vykti pas gydytoją. Nepamirškite: akis reikia tikrintis bent kartą per dvejus metus.

 • Skaisti ir lygi oda – kiekvienos moters svajonė

  Skaisti ir švytinti oda – tai sveiko žmogaus atspindys. Norint kuo ilgiau išsaugoti sveiką ir elastingą odą – reikia nuolat ja rūpintis ir puoselėti. Vis dėlto sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas – ne visada būna pakankamas veiksnys geros odos būklės išsaugojimui. Todėl mums reikalingi vitaminai odai nuo raukšlių, taip pat būtinas odos elastingumo atkūrimas.

  Oda – kaip ja pasirūpinti?

  Greito būdo odą padaryti skaisčia ir švytinčia nėra – tai sistemingas darbas, į kurį turite investuoti savo laiką. Todėl labai svarbu ne tik jūsų pasirinkta mityba, bet ir sveiko gyvenimo būdo sprendimai. Stenkitės valgyti kuo daugiau daržovių ir vaisių – su maistu įsisavinami vitaminai, odai yra labai naudingi. Taip pat stenkitės pabuvoti gryname ore. Išmokite atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo streso – jis itin kenkia odos būklei. Galiausiai, nepamirškite sportuoti, nes atliekami pratimai ir judėjimas suaktyvina kraujotaką. Be to, su prakaitu pašalinami toksinai. Svarbu pasirinkti tokį sporto tipą, kuris teiktų malonumą, taip odos priežiūra netaps sudėtingu uždaviniu. Natūralu, kad šie veiksniai daro įtaką odos būklei, tačiau jie nepadeda atkurti su metais mažėjančio kolageno atsargų. Tam reikalingi vitaminai odai nuo raukšlių ir kitų senėjimui būdingų procesų.

  Maisto papildas „Skin Care Collagen Filler“ – kuo jis naudingas?

  Vitaminai skirtingai, nei kosmetiniai kremai – odą pamaitina iš vidaus, o ne tik paviršinį jos sluoksnį. Vienas pagrindinių komponentų, kuris įeiną į maisto papildo sudėtį yra kolagenas. Šis elementas yra itin svarbus odos elastingumo ir stangrumo užtikrinimui. Kadangi kolagenas sudaro beveik 80 procentų struktūrinių odos elementų – jo trūkumas ar pakankamumas itin akivaizdžiai matomas odoje. Kolageno gaminimąsi neigiamai veikiantys UV spinduliai skatina atsirasti rudas odos dėmeles, žinomas odos hiperpigmentacijos pavadinimu. „New Nordic“ maisto papildas „Skin Care Collagen Filler“ skirtas odai – padeda palaikyti kolageno gamybą. Skandinaviški vitaminai odai taip pat sudėtyje turi astaksantino iš žaliadumblių, kuris turi antioksidacinių savybių. Kitas augalinis komponentas įeinantis į maisto papildą – valgomuosiuose pomidoruose esantis likopenas, kuris kaip ir granatai bei juodieji pipirai, turi antioksidacinių savybių. Šios ir kitos medžiagos sujungia odai būtinus elementus į darnią visumą, todėl maisto papildas „Skin Care Collagen Filler“ – tampa toks efektyvus.

  Kiek laiko reikia vartoti vitaminus „Skin Care Collagen Filler“?

  Odos ląstelių atsinaujinimas užtrunka 5 savaites, todėl jei norite, kad oda pilnai atsistatytų, maisto papildą rekomenduojama vartoti ne trumpiau kaip 5 savaites. Žinoma, norint sustiprinti odos būklę – odą nuolatos reikia maitinti iš vidaus. Šio maisto papildo naudojimas itin paprastas – užtenka 2 tablečių per dieną – jas rekomenduojama užsigerti stikline vandens.

  Normalizuokite savo odos būklę ir sumažinkite raukšlių atsiradimo galimybę su „New Nordic“ „Skin Care Collagen Filler“! Maisto papildas.

 • Stiprūs ir sveiki plaukai – kas tai lemia?

  Spindintys ir sveiki plaukai – veiksnys leidžiantis pasitikėti savimi ir jaustis užtikrintai. Vis dėlto turėti stiprius ir gražius plaukus dažnai tampa rimtas uždavinys į kurį sprendimo tenka ieškoti gan ilgai. Kiekvieno žmogaus plaukas turi skirtingą struktūrą, todėl vieni jų natūraliai yra stipresni, kiti labiau linkę elektrintis, dar kiti silpni ir lengviau pažeidžiami. Norint atkurti plauko struktūrą ir elastingumą rekomenduojama ne tik stengtis juos kuo geriau prižiūrėti, bet ir nepamiršti, kad maisto papildas plaukams taip pat gerokai prisideda prie spindinčių ir sveikų plaukų.

  Kas pažeidžia plaukus ir kaip to išvengti?

  Šiandieniame pasaulyje labai paprasta sugadinti ir pažeisti plaukus. Džiovintuvų, tiesintuvų, garbanojimo žnyplių gausa skatina juos išmėginti. Vis dėlto prietaisų skleidžiama kaitra nudegina, išsausina ir pažeidžia plaukus. Kaip galima rečiau stenkitės naudoti šiuos prietaisus – taip leisite plaukams pailsėti ir atsigauti. Dažnai plaukų būklė priklauso ir nuo mūsų maisto raciono. Jeigu mityba nėra subalansuota ir visavertė – tai ne tik atsispindi mūsų veido odoje ar naguose, bet ir plaukuose. Prie sveikų plaukų išsaugojimo neprisideda ir patiriamas stresas – plaukai pradeda lūžinėti ir slinkti, o to nori išvengti kiekvienas.

  „New Nordic“ „Hair Volume“ maisto papildas – stiprių plaukų šaltinis

  Nors sureguliuota mityba svarbi – reikalingų vitaminų gauna ne tik organizmas, bet ir plaukai. Vis dėlto atkurti elastingumą paprastomis priemonėmis yra gana sunku. Todėl „New Nordic“ rekomenduoja naudoti specialiai plaukų stiprinimui sukurtą maisto papildą. Jame sujungti trys augaliniai komponentai: obuoliai, tikroji sora, dirviniai asiūkliai. Obuolių ekstraktas svarbus dėl jame esančio augimo faktoriaus procianidino B–2. Maisto papildas „Hair Volume“ taip pat yra cinko, biotino, vario ir aminorūgšties L-cisteino šaltinis. Biotinas ir cinkas padeda palaikyti normalią plaukų būklę, o varis – normalią plaukų pigmentaciją. Asiūklių ekstraktas – natūralus silicio šaltinis. Aminorūgštis L-cisteinas yra svarbi keratino, plauką sudarančios medžiagos, dalis. Dėl keratino plaukai yra tvirti ir lankstūs.

  Kaip vartojamas šis skandinaviškas maisto papildas plaukams?

  Vartojimas gana paprastas – užtenka išgerti vieną tabletę per dieną valgio metu. Vis dėlto plaukų augimo tempas yra lėtas, todėl „New Nordic“ „Hair Volume“ produktą rekomenduojama vartoti ne mažiau 2 – 3 mėnesius. Tik taip pastebėsite realius rezultatus. Kadangi vidutiniškai plaukas per mėnesį paauga 1 cm, norint pamatyti pokyčius – reikalingas ilgesnis maisto papildo vartojimas.

  Atgaivinkite savo išsekusius plaukus ir išbandykite, kaip veikia maisto papildas „Hair Volume!