Blue Berry™ Omega 3

18,98 €

Būsena: yra

 • AKIMS IR REGĖJIMUI
 • MĖLYNĖS, AKIŠVEITĖS, LIUTEINAS
 • SU OMEGA-3, VITAMINU A IR CINKU
 • 60 KAPSULIŲ
 • MAISTO PAPILDAS

AKYS IR REGĖJIMAS
Vienas iš svarbiausių ir nuostabiausių žmogaus jutimų – rega. Akis – jutimo organas, kuris žmogui teikia daugiausiai informacijos ir padeda palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Akių gebėjimas fokusuoti ryškų ir aiškų vaizdą gali pasikeisti akims trūkstant kai kurių mitybinių medžiagų. Žmonės tai pajaučia, kai skaito esant blogam apšvietimui, vairuodami automobilį naktį ar, pavyzdžiui, norėdami į adatą įverti siūlą. Todėl neturėtumėte laukti, kol jūsų akys pavargs ar pradės ašaroti. Akimis reikia rūpintis nuolat.

ORIGINALIOS ŠVEDIŠKOS KAPSULĖS BLUE BERRY
Maisto papildo Blue Berry Omega 3 kapsulių sudėtyje, be mėlynių, akišveičių ekstraktų, liuteino, yra omega 3 riebalų rūgščių – EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis), vitamino A, cinko. Vitaminas A ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą. DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą, kai jos per parą suvartojama 250 mg. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą. Vaistinių akišveičių ekstraktas padeda palaikyti normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Liuteinas randamas akies geltonojoje dėmėje makuloje, atsakingoje už centrinį matymą. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

TAI ĮDOMU!
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų, parduodamų Švedijos vaistinėse. Mėlynių ekstraktas, naudojamas Blue Berry tablečių ir kapsulių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių Vaccinium myrtillus uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos. Mėlynių nauda regėjimui buvo pastebėta dar II pasaulinio karo metais, kai britų lakūnai dalyvaudavo naktinėse oro atakose.

Blue Berry Omega 3 kapsules rekomenduojama vartoti visiems, kurie daug skaito, vairuoja automobilį, dirba kompiuteriu. Blue Berry Omega 3 tinka įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat ir tiems, kurie nešioja kontaktinius lęšius ar akinius. 

 1. Irena (Įrašyta 2017-08-02)

  Maždaug prieš 14 metų, pradėjus darbe naudotis kompiuteriu, pastebėjau, kad silpsta mano regėjimas. Kiti bendradarbiai apsirūpino akiniais, o aš maisto papildais akims.Patiko šių papildų sudėtis, todėl pastoviai juos vartoju.Po kiek laiko regėjimas pilnumoje atsistatė Man 69 metai ir kol kas akinių dar nenaudoju. Iš savo patirties galiu Blue Berry maisto papildą akims rekomenduoti visiems, kas nori ilgiau išsaugoti gerą regėjimą.

  Irena, sveikiname, jūs laimėjote 3 mėnesių Blue Berry Omega 3 kursą.
 2. Jurgita (Įrašyta 2016-11-28)

  Mano dukters regėjimas kiekvieno apsilankymo pas okulistą metu buvo nustatomas vis silpnesnis. Akis tikrinome kas pusmetį. Kaskart tekdavo pirkt vis stipresnius akinukus. Nupirkau šiuos vitaminus išmėginimui. Ir... Valio! Dukra pastebėjo, kad akys ne taip greit pavargsta. Ir po sekančio okulisto patikrinimo regėjimas nebebuvo nusilpęs. Vietoj naujų akinių dabar perkam tik šiuos vitaminus.


Parašykite atsiliepimą

Atsiliepiate apie: Blue Berry™ Omega 3

Įvertinkite šį produktą *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
įvertinimas
SUDĖTYJE YRA
2 kapsulės  % RMV*
Žuvų taukai (juose yra 50 mg EPR ir 250 mg DHR) 500 mg -
Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.)
400 mg
 -
uogų ekst. 5:1    
Vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.)
200 mg -
žolės ekst. 5:1    
Didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) 100 mg (10 mg liuteino) 
 -
žiedlapių ekst. (10% liuteino)    
Cinkas 10 mg 100 %
Varis 1 mg 100 %
Vitaminas A 400 μg RE 50 %
*RMV - referencinė maistinė vertė.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VARTOJIMAS
Gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Žuvų taukai, želatina, mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstr., vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekstr., glicerolis (stabilizatorius), sojų pupelių aliejus, didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstr., vanduo, lecitinas (emulsiklis), cinko oksidas, vario sulfatas, retinilo acetatas.

Blåbær                
Mėlynės (Vaccinium myrtillus L.)
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas naudojamas šių tablečių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos.
     
Tagetes   Didieji serenčiai (Tagetes erecta L.)
Serenčiai - tai Iš Vidurio ir Pietų Amerikos kilę augalai, dar vadinami tagetėmis, gvazdikėliais, auginami visoje Europoje. Žiedai būna nuo šviesiai geltonos iki oranžinės spalvos. Blue Berry gamyboje naudojamas serenčių žiedlapių ekstraktas, nes būtent žiedlapiuose kaupiasi liuteinas.
     
Lægeøjentrøst   Vaistinės akišveitės (Euphrasia officinalis L.)
Vaistinės akišveitės auga natūraliose pievose ir ganyklose. Akišveitės yra neaukštos žolės su gana smulkiais karpytais lapeliais. Žiedai yra balti su violetinėmis ir geltonomis dėmėmis, kartais rausvi. Šio augalo ekstraktas nuo senų laikų vartojamas norint palaikyti gerą regėjimą ir stiprias akis. Iš to ir kilęs augalo pavadinimas. Akišveitėse randama taninų, eterinių aliejų, flavonoidų.