Blue Berry™

17,99 €

Būsena: yra

  • AKIMS IR REGĖJIMUI
  • MĖLYNIŲ, AKIŠVEIČIŲ, VYNUOGIŲ SĖKLŲ EKSTRAKTAI
  • LIUTEINAS
  • 60 TABLEČIŲ
  • MAISTO PAPILDAS

AKYS IR REGĖJIMAS
Mūsų akys kasdien įtemptai dirba. Skaitome, vairuojame automobilį, dirbame kompiuteriu ar žiūrime televizorių. Todėl, norint gerą regėjimą išsaugoti kuo ilgiau, akimis reikia rūpintis nuolat ir jas tinkamai maitinti.

 

Originalių švediškų tablečių Blue Berry sudėtyje yra mėlynių, akišveičių, vynuogių sėklų ekstraktų ir liuteino. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą, o akišveičių ekstraktas – ir tinklainės funkcijas. Vynuogių sėklų ekstrakte esantys polifenoliai pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.Sužinokite daugiau, kodėl svarbūs vitaminai akims.

  1. Tomas (Įrašyta 2016-12-19)

    Puikus produktas!


Parašykite atsiliepimą

Atsiliepiate apie: Blue Berry™

Įvertinkite šį produktą *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
įvertinimas
SUDĖTYJE YRA 2 tabl. 

Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.)
400 mg  
uogų ekstr. 5:1    
Vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) 200 mg
 
žolės ekstr. 5:1    
Didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.)
100 mg
(10 mg liuteino)
žiedlapių ekstr. 10% liuteino    
Tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera L.)
 40 mg
 
sėklų ekstr. 25:1    

 

 

 

 

 

 

 

VARTOJIMAS
Gerti po 2 tabletes per dieną užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekst.,vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekst., didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekst., tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera L.) sėklų ekst., dikalcio fosfatas (kietiklis), mikrokristalinė celiuliozė ir silicio dioksidas (lipnumą reguliuojančios medžiagos), riebalų rūgščių magnio druskos ir natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatoriai), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), vanduo.

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 tablečių • Grynasis kiekis: 51,36 g

Blåbær                
Mėlynės (Vaccinium myrtillus L.)
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas naudojamas šių tablečių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos.
     
Tagetes   Didieji serenčiai (Tagetes erecta L.)
Serenčiai - tai Iš Vidurio ir Pietų Amerikos kilę augalai, dar vadinami tagetėmis, gvazdikėliais, auginami visoje Europoje. Žiedai būna nuo šviesiai geltonos iki oranžinės spalvos. Blue Berry gamyboje naudojamas serenčių žiedlapių ekstraktas, nes būtent žiedlapiuose kaupiasi liuteinas.
     
Lægeøjentrøst   Vaistinės akišveitės (Euphrasia officinalis L.)
Vaistinės akišveitės auga natūraliose pievose ir ganyklose. Akišveitės yra neaukštos žolės su gana smulkiais karpytais lapeliais. Žiedai yra balti su violetinėmis ir geltonomis dėmėmis, kartais rausvi.  Akišveitėse randama taninų, eterinių aliejų, flavonoidų.