BodyDrain®

Price From:
16,11 €

Būsena: Prekyboje

 • ORGANIZMO VALYMUI
 • SKANDINAVIŠKAS DETOX PLANAS
 • 60 TABLEČIŲ / 120 TABLEČIŲ
 • MAISTO PAPILDAS

* Privalomi laukeliai

KODĖL REIKIA VALYTI ORGANIZMĄ?
Vykstant natūraliems medžiagų apykaitos procesams organizme susidaro nereikalingų medžiagų – toksinų, šlakų, skysčių – perteklius. Kasdien organizmas turi pašalinti apie 2 kilogramus nebereikalingų medžiagų, kurios perdirbamos kepenyse ir iš organizmo pašalinamos per inkstus, odą ir žarnyną.

ORIGINALUS SKANDINAVIŠKAS ORGANIZMO VALYMAS – BODYDRAIN
BodyDrain yra augalinis produktas, gaminamas Švedijoje. BodyDrain tablečių sudėtyje yra smidrų, artišokų, kiaulpienių, salierų, dilgėlių, čiobrelių ekstraktų, gysločių sėklų ir trūkažolių šaknų miltelių, kuriuose yra skaidulinių medžiagų. Artišokai padeda palaikyti kepenų veiklą ir žarnyno būklę, valyti organizmą, skirtis virškinimo sultims. Taigi artišokai padeda palaikyti normalią organizmo detoksikaciją.

 

BodyDrain organizmo valymo plano lengva laikytis, jis yra paprastas, be to, nereikia badauti. Rekomenduojama BodyDrain tabletes gerti bent dvidešimt dienų. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

 1. Violeta (Įrašyta 2019-12-05)

  Vartoju 1 mėn, jaučiu kad sudėti augalai tikrai dirba

 2. Audra (Įrašyta 2018-07-24)

  Sakykite kiek laiko/ar kaip ilgai ji reikia/rekomenduojama vartoti? Ir kiek kartu i metus?
  Dėkinga už atsakymą

  Ačiū už klausimą, Audra. BodyDrain rekomenduojama vartoti bent 20 dienų. Optimalu yra 4-6 savaitės 2 kartus per metus. Tačiau galima vartoti ir ilgesnį laiką.
 3. Vaida (Įrašyta 2017-10-06)

  Pradėjau vartoti :), pagal atsiliepimus ir sudėtį, manau geras produktas. Lauksiu rezultatų :)

 4. Irma (Įrašyta 2017-10-05)

  Matau daug puikių atsiliepimų, nuo rytdienos startuoju su šiuo produktu. Na, jei svorio nenumesiu, tai naudingų medžiagų tikrai gausiu ir dar organizmą pravalysiu :)

 5. aurelija (Įrašyta 2017-08-23)

  Produktas tikrai puikus,vartoju ji nuo vasaros pradzios,rezultatas akivaizdus,verta tikrai isigyti.

 6. Kristina (Įrašyta 2017-05-18)

  O koks poveikis turi buti pagal jus?- cia atsakymas i pirma komentara. organizmas gali valytis ir nekristi svoris.
  Man tai patiko: valgom lb uztersta maista, tai musu laiku problema, ne visi ir nevisada galim rinktis aukstos kokybes maista ir taisyklingai maitintis todel kasdien reikalinga pagalba. Man tai patiko

 7. Inga (Įrašyta 2017-04-06)

  Man nepatiko. Nėra poveikio

  Ačiū už atsiliepimą. Mums svarbios visos nuomonės. Kiekvienas žmogus yra individualus, tad būna, jog produktas kai kuriems turi mažesnį poveikį ar jo nėra. Deja, bet iš anksto to pasakyti negalima, tad reikia produktą išbandyti.
 8. Vitalija (Įrašyta 2016-06-01)

  Šį produktą vartoju kasmet ankstyvą pavasarį - taip ruošiuosi vasaros sezonui. Pastangų nedaug,o poveikis ir nauda akivaizdūs! Ir būtina gerti daug vandens, kaip ir rekomenduoja gamintojas! Puikus produktas!


Parašykite atsiliepimą

Atsiliepiate apie: BodyDrain®

Įvertinkite šį produktą *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
įvertinimas
MAISTINĖS MEDŽIAGOS  2 tab.  6 tab.
Paprastųjų trūkažolių (Cichorium intybus L.)
600 mg
1800 mg
šaknų miltelių        
   
Vaistinių smidrų (Asparagus officinalis L.)
170 mg
510 mg
šaknų ekst. 5:1    
Didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica L.)
160 mg
480 mg
lapų ekst. 5:1    
Karčiavaisių citrinmedžių (Citrus aurantium L.)
140 mg
420 mg
vaisių minkštimo (35% bioflavonoidų)    
Valgomųjų salierų (Apium graveolens L.)
110 mg
330 mg
sėklų ekst. 5:1    
Smiltyninių gysločių (Plantago scabra Moench)
100 mg
300 mg
sėklų miltelių    
Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.)
100 mg
300 mg
viso augalo ekst. 5:1    
Vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.)
42 mg
126 mg
žolės ekst. 5:1    
Daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.)
29,6 mg
88,8 mg
lapų ekst. 13,5:1 (5% cinarino)    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VARTOJIMAS
Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu iš ryto užsigeriant stikline vandens. Pirmąsias dvi savaites rekomenduojama gerti po dvi tabletes tris kartus per dieną. Gerti daug vandens: 1–2 litrus per dieną.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Paprastųjų trūkažolių (Cichorium intybus L.) šaknų milteliai, mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), vaistinių smidrų (Asparagus officinalis L.) šaknų ekstr., didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica L.) lapų ekstr., karčiavaisių citrinmedžių (Citrus aurantium L.) vaisių minkštimas, valgomųjų salierų (Apium graveolens L.) sėklų ekstr., smiltyninių gysločių (Plantago scabra Moench) sėklų milteliai, paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekstr., skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatorius), vanduo, vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekstr., daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstr., dikalcio fosfatas (kietiklis), riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), silicio dioksidas (lipnumą reguliuojanti medžiaga).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 tablečių • Grynasis kiekis: 60,5 g

Maisto papildas • 120 tablečių • Grynasis kiekis: 121 g

Løvetand      
Paprastoji kiaulpienė (Taraxacum officinale Web.)
Paprastoji kiaulpienė yra labai plačiai paplitusi ir puikiai visiems žinoma. Nors kiaulpienę dauguma žmonių laiko piktžole, ji turi daug naudingų savybių.
     
Artiskok   Daržoviniai artišokai (Cynara scolymus L.)
Artišokai turi gruoblėtą kotą ir didelius lapus, yra panašūs į daugiametes usnis. Artišokai taip pat yra daugiamečiai augalai, Viduržemio jūros regiono šalyse naudojami daugiau nei 2000 metų. Šių tablečių gamybai naudojamas ekstraktas iš džiovintų augalo lapų.