Aplinka

Environment


Mūsų ĮSA (įmonės socialinės atsakomybės) vadovas:

Vykdome daug gamybos, apdirbimo ir pakavimo projektų, tačiau stengiamės tapti aplinką tausojančia kompanija. Vis dėlto esu įsitikinęs, kad siekti mūsų tikslą padeda skaidrumas. Ir tai įvyks tik tada, kai visi kompanijos darbuotojai suvoks mūsų strategijos esmę, faktus, priežastis ir vykdomų projektų tikslus – tuomet visi kartu galėsime atlikti pokyčius.

2010 metais, kad sukurtume dar labiau aplinką tausojančias darbo vietas, biuruose pradėjome keisti savo įpročius. Juk didžiąją gyvenimo dalį praleidžiame darbo vietoje, tad net ir palyginti paprastos priemonės gali būti reikšmingos. Kartu atradome 4 skirtingus kriterijus, kuriuos reikėjo įgyvendinti iki metų pabaigos. 2011-aisiais toliau keitėme savo įpročius pagal 4 naujus kriterijus, kad sukurtume aplinką tausojančias darbo vietas.

 

Kartu su plėtojama ekologiškų biurų strategija ir vidiniais mokymais, susijusiais su skirtingais socialiniais ir aplinkosauginiais klausimais, į vadovavimą ir atsakomybę pradėta žvelgti kūrybiškai. Ta dvasia įgyvendinta skandinaviška programa „MAN PATINKA SAUGOTI AUGALUS“. Nykstančių augalų rūšys, tokios kaip laukiniai kininiai arbatmedžiai (Camelia sinensis), buvo pasodintos ir atkurtos tėvynėje, Kinijos atogrąžų miškuose, netoli Birmos sienos. Tai nuostabi programa, kuri, tikimės, atkreips dėmesį į mūsų planetos biologinės įvairovės ir ekosistemos svarbą. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad tropiniai miškai, sudarantys 7 proc. mūsų Žemės ploto, yra namai daugiau nei pusei visų šios planetos augalų ir gyvūnų rūšių? O kad atogrąžų miškai yra didžiausias pasaulio vaistinių tinklas? Jei norite apie tai sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų tinklaraštyje http://newnordicsavesplants.wordpress.com/.


Šiandien visi „New Nordic“ darbuotojai siekia įgyvendinti pokyčius ir kasdien vykdyti aplinką tausojančią veiklą. Žinoma, tai – niekada nesibaigiantis darbas, tad mes esame kompanija, kuri nestovi vietoje.

 

Mūsų prioritetas – Jūsų saugumas

RVASVT (rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų kontrolės sistema) – tai prevencinis požiūris į maisto ir vaistų saugumą, skirtas nustatyti fizinius, cheminius ir biologinius pavojus, kuris veikia kaip prevencijos priemonė, o ne galutinių produktų kokybės kontrolė. Maisto pramonėje RVASVT galimiems maisto saugumo pavojams nustatyti naudojamas tam, kad būtų imtasi esminių veiksmų, žinomų kaip kritiniai kontrolės taškai (KKT), siekiant pašalinti arba sumažinti maisto saugumo riziką. Sistema naudojama visuose maisto produktų gamybos, paruošimo procesų, įskaitant pakavimą, platinimą ir pan., etapuose. RVASVT principais vadovaujamasi visuose „New Nordic“ biuruose. Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas.

 

„New Nordic“ produktai

Visame pasaulyje vis daugiau žmonių supranta, kad natūralūs sveikatos produktai gali padėti išsaugoti energiją ir pagerinti gyvenimo kokybę. „New Nordic“ siekia kurti ir tobulinti efektyvios sudėties maisto papildus, kurie gali prisidėti prie „Gyvybingumo kelio“ – ilgo, sveiko ir aktyvaus gyvenimo. Kurdama inovacinius produktus, kompanija „New Nordic“ kuria naujas rinkas. Siekdami išlikti pažangūs ir inovatyvūs, nuolat tobuliname sudedamųjų dalių tyrimus ir jau esančių ingredientų panaudojimą. „New Nordic“ produktai gaminami moderniose griežtai kontroliuojamose vaistinių preparatų gamyklose. Mūsų Sidabrinio medelio ženklas yra efektyvaus ir saugaus produkto, kuris gaminamas Skandinavijoje, rūpinantis žmonėmis ir gamta, garantija.

 

Sudedamosios dalys

Kaip ir žmogus, vartojantis mūsų produktus, yra atskiras asmuo, taip ir augalai yra atskiri gyvi organizmai. Augalų rūšių ir jų dalių reikalingų produktų gamybai parinkimas yra mokslas. Tačiau tai yra ne tik mokslas, bet ir daugiakultūrinė patirtis ir tradicijos, kurias perprasti ir panaudoti prireikė šimtmečių. Todėl mes nuolat kaupiame gaunamas iš skirtingų vietų bei kultūrų žinias apie augalus ir sudedamąsias jų dalis. Mes tai vadiname daugiakultūrinėmis, visuotinėmis ir patikimomis žiniomis.