Apie mus

New Nordic

Džiaugsmas yra išsaugoti energiją ilgus metus.

Naujo gyvenimo būdo idėja atsirado Skandinavijoje, kur žmonės gyvena apsupti gamtos. Dabar ji sklinda po visą pasaulį.

Du „New Nordic“ įkūrėjai, trokšdami pokyčių ir turėdami viziją, pasinaudojant nepaprasta gamtos galia, suteikti žmonėms daugiau energijos, užsibrėžė tikslą kurti pažangius ir kur kas efektyvesnius natūralius preparatus.

Pirmiausia, daugiau nei prieš 20 metų, „New Nordic“ didžiausią dėmesį kreipė į naujus produktus – tai iki šiol yra „New Nordic“ strategijos esmė.
Kompanija mokosi iš vietinių, atokiausiuose žemės kampeliuose esančių kultūrų, išklauso jų patarimų. „New Nordic“ prioritetas yra natūralūs preparatai, kurie, remiantis patikimais moksliniais tyrimais, net senyvo amžiaus žmonėms suteikia daugiau energijos, skatina aktyviai gyventi. Kompanija preparatus atrenka, analizuoja ir tikrina kokybę esant specialioms kontrolės sąlygoms. Šis atsakingas požiūris yra „New Nordic“ preparatų kūrimo ir gamybos pagrindas.

Visus savo preparatus „New Nordic“ gamina Skandinavijoje, moderniausiose farmacijos gamyklose. Už tai yra atsakingi talentingi ir ypač kvalifikuoti specialistai. „New Nordic“ komanda pasižymi verslumu, tarptautine orientacija, vertina sveiką gyvenimo būdą. Kompanija vadovaujasi skandinaviškomis vertybėmis, kurios esmę sudaro rezultatų siekimas ir asmenybės tobulėjimas.

Visame pasaulyje kiekvienoje kultūroje vis daugiau žmonių supranta, kad natūralūs sveikatos produktai gali padėti išsaugoti energiją ir pagerinti gyvenimo kokybę. Todėl vis daugiau žmonių gali mėgautis energijos iš gamtos teikiamais malonumais.

„New Nordic“ prisiima atsakomybę už preparatų kokybę nuo laukų ir miškų, kuriuose auga vaistingieji augalai, iki pakuotės vaistinėje, taip pat įsipareigoja nuolat tobulinti jų pasiūlą. Būtent todėl „New Nordic“ logotipas  sidabrinis medelis – tai kokybės ženklas, bylojantis apie tai, kad pasaulyje „New Nordic“preparatais pasitiki milijonai žmonių, jie parduodami daugiau nei 50 000 pasaulio vaistinių.

Leiskite „New Nordic“ padėti Jums tapti energingiems!