About Zuccarin™

Mulberry natūrali tabletė iš šilkmedžių ekstrakto normaliam cukraus kiekiui kraujyje palaikyti (2003 m.)

Šilkmedis Kinijoje, Japonijoje ir kitose šalyse nuo seno vartojamas esant padidėjusiam cukraus kiekiui kraujyje. Japonai dėl cukraus pasisavinimą mažinančių savybių šilkmedžio lapų arbatą geria jau daugiau nei 750 metų.

Dauguma lojalių vartotojų Mulberry vadina „tablete su neigiamomis kalorijomis“, nes po valgio į kraują patenka daug mažiau cukraus, kartu užtikrinamas ir mažesnis kalorijų pasisavinimas. Dėl šių savybių Mulberry rekomenduojama vartoti tiems, kurie nori sumažinti organizmo pasisavinamo cukraus kiekį, suvartojamų kalorijų kiekį ir kūno svorį. Maisto papildas Mulberry gaminamas Švedijoje iš standartizuoto baltųjų šilkmedžių lapų ekstrakto ir chromo. Mulberry tablečių sudėtyje esantis chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Šilkmedžių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą organizme.

Mulberry – tai inovatyvus „New Nordic“ mokslininkų sukurtas maisto papildas, kurį ypač vertina žmonės, kurie turi laikytis sumažintos angliavandenių dietos ir kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje.

Skaityti plačiau ir įsigyti


Mulberry