25 metus rūpinamės jūsų sveikata

25 metus rūpinamės jūsų sveikata

Nuo pat susikūrimo 1990 metais „New Nordic“ kompanija diegia naujoves ir kuria inovatyvias vaistažolių tabletes, kurios stiprina sveikatą ir padeda kovoti su amžiumi susijusiomis sveikatos problemomis. Didžiausias iššūkis kompanijai „New Nordic“ – kaip vartojant augalines tabletes aktyvuoti specialias organizmo ląsteles, pavyzdžiui, akių ar smegenų. 

Originalios švediškos tabletės Blue Berry – akių sveikatai, yra tapusios gerai žinomu kasdieniu maisto papildu įvairaus amžiaus žmonėms. Taip pat tarp vartotojų populiarūs maisto papildai Hair Volume – plaukams ir Active Liver – kepenims. Vartotojai „New Nordic“ produktų nuolat ieško vaistinėse. „New Nordic“ produktų pakuotės yra įvairių spalvų, tačiau jas jungia vienas elementas – sidabrinis medelis, „New Nordic“ logotipas, simbolizuojantis natūralumą, gyvybingumą ir vystymąsi. Sidabrinis medelis – tai lyg antspaudas, bylojantis apie produktų kokybę, saugumą ir efektyvumą, kuriuo pasitiki milijonai žmonių visame pasaulyje.

Šiandien daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje – nuo Kinijos rytuose iki JAV vakaruose – kasdien vartoja „New Nordic“ produktus. Mes tvirtai tikime, kad galime įkvėpti žmones visame pasaulyje gyventi sveikiau, ilgiau ir džiaugtis visaverčiu gyvenimu. Leiskite „New Nordic“ parodyti jums kelią.